Kalendář akcí 2019/2020

02.09.2019

Otevření školy

a zápis žáků do rozvrhů
9:30 - 15:00 hodin
Místo: budova školy

více info


03.09.2019

Individuální výuka probíhá dle rozvrhů


04.09.2019

Kolektivní výuka probíhá dle rozvrhů


04.09.2019

KONCERT V SENÁTU PARLAMENTU ČESKÉ REPUBLIKY

Klavírní trio ZŠ a ZUŠ Jabloňová a ZUŠ Frýdlantská - Liberec
18:00 hodin
Místo: Praha, Senát Parlamentu ČR

více info


12.09.2019

VYSTOUPENÍ

na slavnostní předávání ocenění Medaile města Liberec
17:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


12.09.2019

Projekt Českého rozhlasu „Rybovka zní Českem“

v rámci akce Českého rozhlasu RYBOVKA ZNÍ ČESKEM - Symfonický orchestr, žáci pěveckého oddělení
18:00 hodin
Místo: Liberec, Malé náměstí, kostel Nalezení sv. Kříže


13.09.2019

Divadelní festival TAK DORAŽ

soubory Divadla Vydýcháno
celý den
Místo: Liberec, Divadlo v Bunkru


14.09.2019

Divadelní festival TAK DORAŽ

soubory Divadla Vydýcháno
celý den
Místo: Liberec, Divadlo v Bunkru


17.09.2019

Koncert pro Liberecký kraj a zahajovací koncert mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica

Severáček
19:00 hodin
Místo: Hejnice, Bazilika

více info


20.09.2019

Koncert Severáčku

v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica
19:00 hodin
Místo: Německo, Zittau, Johanniskirche


21.09.2019

Vystoupení Park JMU

Severáček
14:00 hodin
Místo: liberec, Experimentální studio – Lidové sady, park JMU


28.09.2019

Státní svátek


01.10.2019

Návštěva výstavy Reliéfy a sochy Olbrama Zoubka

žáci VO 6 – 7/I. B ročník ze tř. G. Loukotové
15:40 - 18:00 hodin
Místo: Liberec, Malá výstaní síň, nám. Dr. E. Beneše


02.10.2019

KONCERT pro Karla Hájka k jeho 90. narozeninám

Symfonický orchestr ZUŠ Liberec
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


02.10.2019

Návštěva výstavy Reliéfy a sochy Olbrama Zoubka

žáci VO 7/I. – 2/II. ročník ze tř. M. Klimešové
16:30–18:50 hodin
Místo: Liberec, Malá výstaní síň, nám. Dr. E. Beneše


02.10.2019

Návštěva výstavy Reliéfy a sochy Olbrama Zoubka

žáci VO 1 – 3/II. B ročník ze tř. G. Loukotové
16:30–18:50 hodin
Místo: Liberec, Malá výstaní síň, nám. Dr. E. Beneše


03.10.2019

Návštěva výstavy Reliéfy a sochy Olbrama Zoubka

žáci VO 5/I. – 7/I. ročník ze tř. M. Klimešové
15:40–18:50 hodin
Místo: Liberec, Malá výstaní síň, nám. Dr. E. Beneše


03.10.2019

Návštěva výstavy Reliéfy a sochy Olbrama Zoubka

žáci VO 1– 2/II. B ročník ze tř. G. Loukotové
15:40 – 18:50 hodin
Místo: Liberec, Malá výstaní síň, nám. Dr. E. Beneše


03.10.2019

SRPŠ – jednání výboru

17:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


04.10.2019

JAZZOVÝ KONCERT VĚNOVANÝ KARLU VELEBNÉMU - JAZZOVÉ NEBAJKY

Petr Král - tenorsaxofon, Petr Beneš - piano a tenorsaxofon, František Krtička - vibrafon, Petr Kořínek - kontrabas, Josef Vejvoda - bicí
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


04.10.2019

Návštěva výstavy Reliéfy a sochy Olbrama Zoubka

žáci VO 1/II. – 4/II. ročník ze tř. M. Klimešové
15:40 – 18:50 hodin
Místo: Liberec, Malá výstaní síň, nám. Dr. E. Beneše


04.10.2019

Návštěva výstavy Reliéfy a sochy Olbrama Zoubka

Sklářská dílna G. Loukotové
15:40 - 18:00 hodin
Místo: Liberec, Malá výstaní síň, nám. Dr. E. Beneše


08.10.2019

KPS – jednání výboru

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna Severáčku


10.10.2019

KONCERT PRO RODIČE S DĚTMI

KVARTETA HRAJÍ KVARTETY, Basistova dobrá společnost
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


12.10.2019

VYSTOUPENÍ

Symfonického orchestru ZUŠ Liberec na Oslavách mezinárodního dne seniorů
14:30 hodin
Místo: Liberec, Lidové sady


14.10.2019

Výměna výtvarných prací v atriu

Místo: atrium ZUŠ Liberec


17.10.2019

30. celostátní dílna středoškolské dramatiky a mladého divadla NAHLÍŽENÍ

Soubor Divadla Vydýcháno, inscenace - Hora della morte
od 17. do 20. 10. 2019
Místo: Bechyně


17.10.2019

VYSTOUPENÍ

na 21. řádné valné hromadě AZUŠ ČR, Trombonové kvarteto ze tř. J. Kabeláče
10:00 hodin
Místo: Liberec, Hotel Zlatý lev


17.10.2019

VYSTOUPENÍ

na 21. řádné valné hromadě AZUŠ ČR, Klavírní trio ze tř. V. Kolafové
19:00 hodin
Místo: Liberec, Hotel Zlatý lev


19.10.2019

Koncert vítězů Kociánovy a Heranovy soutěže

K. Šitinová - violoncello ze tř. V. Kolafové; Milan Kostelenec - housle ze tř. P. Matějáka
18:00 hodin
Místo: Kostelec nad Orlicí, Nový zámek

více info


24.10.2019

PRVNÍ KONCERT PŘÍPRAVNÝCH ODDĚLENÍ SEVERÁČKU

malí zpěváčci, Broučci a Plamínek Severáčku
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


25.10.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, vystupují žáci ze tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


26.10.2019

Celostátní festival DVD – děti, výchova, divadlo

Soubor Divadla Vydýcháno, inscenace – Příběhy z konce předměstí
celý den
Místo: Praha, Divadlo DISK DAMU


28.10.2019

Státní svátek


29.10.2019

Podzimní prázdniny


30.10.2019

Podzimní prázdniny


30.10.2019

Koncert Severáčku a chlapeckého sboru z německého Reutlingenu

Severáček a Capella vocalis
18:00 hodin
Místo: Liberec, Malé náměstí, Křížový kostel

více info


31.10.2019

Ředitelské volno


31.10.2019

Koncert Severáčku a chlapeckého sboru z německého Reutlingenu

Severáček a Capella vocalis
15:30 hodin
Místo: Hejnice, Bazilika

více info


01.11.2019

Ředitelské volno


01.11.2019

Koncert Severáčku a chlapeckého sboru z německého Reutlingenu

Severáček a Capella vocalis
17:00 hodin
Místo: Německo, Zittau, Klosterkirche

více info


02.11.2019

Dušičkový koncert

vystupují žáci ze tř. B. Černé, D. Drábka
17:00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Vojtěcha v Ostašově

více info


05.11.2019

KPS – jednání výboru

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna Severáčku


07.11.2019

CELOSTÁTNÍ HARFOVÁ SOUTĚŽ prof. Karla Patrase

žáci ze tř. M. Doubravské
od 7. do 11. 11. 2019
Místo: Praha, sál Martinů, HAMU


08.11.2019

KONCERT PRO RODIČE S DĚTMI

TRIO BERGERETTES
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


08.11.2019

Festival polské hudby

M. Valenta – trombon ze tř. J. Kabeláče
od 8. do 10. 11. 2019
Místo: Maďarsko, Győr, Synagoga

více info


09.11.2019

VYSTOUPENÍ

na setkání Spolku pro vlastivědnou práci v Liberci a okolí, žáci ze tř. L. Dvořákové a P. Matějáka
14:00 hodin
Místo: Liberec, Hotel Liberec


14.11.2019

I. interní večírek

účinkují žáci ZUŠ Liberec
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


15.11.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, vystupují žáci ze tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


17.11.2019

Státní svátek


17.11.2019

VYSTOUPENÍ

Komorního sboru Severáčku na Vzpomínkovém shromáždění a Odhalení objektu připomínajícího výročí roku 1989
10:00 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


21.11.2019

II. interní večírek

účinkují žáci ZUŠ Liberec
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


22.11.2019

Literární pozdravy

Soubor Divadla Vydýcháno, inscenace – Příběhy z konce předměstí
18:00 hodin
Místo: liberec, Experimentální studio – Lidové sady


22.11.2019

PŘEHRÁVKA

Petr Matěják – houslová třída
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


23.11.2019

Koncert k výročí 30 let od úmrtí Jiřiny Uherkové

Severáček a bývalí členové Severáčku
17:00 hodin
Místo: Liberec, Aula G Technické univerzity

více info


23.11.2019

VYSTOUPENÍ

na 6. ročníku festivalu Šmelc, Dechový orchestr ZUŠ Liberec
17:00 hodin
Místo: Jablonec nad Nisou, Klub Woko


27.11.2019

VYSTOUPENÍ

na koncertu Rotary klubu Prag Bohemia, K. Gabryšová - violoncello ze tř. V. Kolafové
19:00 hodin
Místo: Praha, Vila Lanna


28.11.2019

III. interní večírek

účinkují žáci ZUŠ Liberec
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


28.11.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, vystupují žáci ze tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


29.11.2019

Výměna výtvarných prací v atriu

Místo: atrium ZUŠ Liberec


29.11.2019

PŘEHRÁVKA

Miroslav Tipek – klarinetová a saxofonová třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


30.11.2019

FAUSTOVÁNÍ / OPRÁŠENO Celostátní divadelní a loutkový festival

žáci ze tř. M. Palaščákové L. Horáčka
od 31. 11. do 1. 12. 2019
Místo: Nové Strašecí, Novostrašecké kulturní centrum a Modrý sál ZUŠ Strašecí

více info


30.11.2019

Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby s Cenou Petra Ebena

soutěžní přehlídka sborů
celý den
Místo: Praha, Staroměstské náměstí a Hotel Olšanka – kongresový sál

více info


30.11.2019

Kurzy pro žáky hry na lesní roh - miniHorn

žáci HO ze třídy L. Havlíkové
30. 11. - 1. 12. 2019
Místo: Praha, ZUŠ Vadima Petrova, Dunická 3136/1


03.12.2019

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - hudební obor

Jana Franková – PS 1
13:00 – 13:45 hodin
Místo: č. 311 ZUŠ Liberec


03.12.2019

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - hudební obor

Jana Franková – PS 2C
13:50 – 14:35 hodin
Místo: č. 311 ZUŠ Liberec


03.12.2019

KPS – jednání výboru

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna Severáčku


04.12.2019

PŘEHRÁVKA

Jindřiška Kabeláčová – klavírní třída, Jarmil Kabeláč – pozounová třída
15:30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


05.12.2019

IV. interní večírek

účinkují žáci ZUŠ Liberec
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


06.12.2019

VÁNOČNÍ S-HLEDÁNÍ

žáků literárně dramatického oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


06.12.2019

VYSTOUPENÍ

na gratulačním semináři k životnímu jubileu Milana Dvořáka, pořádá Český rozhlas, V. Rozkovec z klavírní tř. D. Doskočilové
10:00 hodin
Místo: Praha, ZUŠ Taussigova

více info


06.12.2019

České dvouplátkové sympozium

žáci ze tř. F. Pollák a Z. Tipkové
10:00 hodin
Místo: Gymnázium a hudební škola hlavního města Prahy, Praha, Komenského nám.


07.12.2019

Adventní matiné malých cellistů a jejich hostů

žáci ze tř. V. Sanvito, J. Goldsteinové, R. Rothové, A. Škrétové
11:00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ, Art Café


07.12.2019

Adventní koncert pro NADĚJI

Severáček, liberecký dětský sbor ZUŠ
17:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


07.12.2019

VYSTOUPENÍ

na Heřmanických vánočních sklářských trzích, Big Band ZUŠ Liberec
15:00 hodin
Místo: Heřmanice, Sklárna Spider Glass

více info


08.12.2019

Vánoční koncert Severáčku

organizuje Kruh přátel Severáčku
17:00 hodin
Místo: Liberec, Aula G Technické univerzity


08.12.2019

Adventní koncert v kapličce v Uhelné

Komorní orchestr ZUŠ Liberec
16:00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Uhelná, kaple Panny Marie Pomocné

více info


09.12.2019

I. ADVENTNÍ KONCERT

Dechový orchestr, Zobáček, komorní dechové soubory
17:00 hodin
Místo: Liberec, Aula G Technické univerzity

více info


09.12.2019

Návštěva koncertu

studentů pěveckého oddělení Pražské konzervatoře, žáci ze tř. B. Černé
16:00 hodin
Místo: Praha, Malá Strana, Pálffyovský palác


10.12.2019

JAZZOVÉ VÁNOCE

Big Band ZUŠ Liberec
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


11.12.2019

II. ADVENTNÍ KONCERT

Symfonický orchestr, Komorní orchestr, Bambini, Juniori, Il Ponticello
17:00 hodin
Místo: Liberec, Aula G Technické univerzity

více info


11.12.2019

PŘEHRÁVKA

Annemarie Himmelová – klavírní třída
16:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


11.12.2019

Třídní koncert

Jana Hájková - klavírní třída
17:30 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ


12.12.2019

V. interní večírek s hosty z Musikschule Hoyerswerda (Německo)

účinkují žáci ZUŠ Liberec a Musikschule Hoyerswerda (Německo)
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


12.12.2019

Projekt Českého rozhlasu „Rybovka zní Českem“

natáčení České mše vánoční v rámci projektu Českého rozhlasu RYBOVKA ZNÍ ČESKEM - Symfonický orchestr, žáci pěveckého oddělení
16:00 hodin
Místo: Liberec, Malé náměstí, kostel Nalezení sv. Kříže

více info


13.12.2019

PŘEHRÁVKA

Zuzana Tipková – hobojová třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


13.12.2019

PŘEHRÁVKA

Jana Franková – flétnová třída
16:00 hodin
Místo: č. 315 ZUŠ Liberec


13.12.2019

Průvod Lucek a lidové tradice na jevišti

žáci literárně dramatického oboru
15:00 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


14.12.2019

Projekt Českého rozhlasu „Rybovka zní Českem“

Symfonický orchestr, žáci pěveckého oddělení
16:00 hodin
Místo: Liberec, MCU Koloseum

více info


14.12.2019

PŘEHRÁVKA

Lenka Dvořáková – klavírní třída,
10:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


16.12.2019

PŘEHRÁVKA

Miroslav Kotlár – keyboardová a klarinetová třída
17:00 hodin
Místo: Chrastava, detašované pracoviště


17.12.2019

Prohlídka betlémů a zpěv na schodech radnice

Broučci Severáčku
15:45 – 17:15 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


18.12.2019

PŘEHRÁVKA

Věra Kolafová – violoncellová třída
16:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


19.12.2019

PŘEHRÁVKA

Daniel Hutař – klavírní třída, Miloš Bařinka – houslová třída
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


19.12.2019

PŘEHRÁVKA

Irena Kurfiřtová – pěvecká třída aneb Vánoční zvyky a obyčeje
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec

více info


19.12.2019

Tradiční vánoční koncert pro pěstouny

Trombónové kvarteto ze tř. J. Kabeláče
17:00 hodin
Místo: Liberec, Kavárna Pošta


20.12.2019

Vánoční muzicírování ve škole

účinkují žáci hudebního, tanečního a literárně-dramatického oboru
14:00 - 16:00 hodin
Místo: atrium ZUŠ Liberec


20.12.2019

VYSTOUPENÍ

pro seniory, žáci ze tř. I. Kurfiřtové
15:00 hodin
Místo: Liberec, Dům pro seniory Atrium


21.12.2019

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

do 3. 1. 2020 včetně


21.12.2019

Skoro vánoční setkání Il Ponticella a jeho hostů

16:30 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ, Art Café


05.01.2020

Tříkrálový koncert

Severáček
17:00 hodin
Místo: Liberec, Horní Hanychov, kostel sv. Bonifáce


07.01.2020

KPS – jednání výboru

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna Severáčku


09.01.2020

KONCERT SÓLISTŮ

zájemců o studium na konzervatoři - Adéla Švomová, Aneta Sadílková
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


09.01.2020

Koncert

Komorního orchestru
16:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


09.01.2020

SRPŠ – jednání výboru a členská schůze

16:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


10.01.2020

KONCERT ABSOLVENTŮ ZUŠ LIBEREC

17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


12.01.2020

Novoroční koncert Severáčku

18:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


13.01.2020

PŘEHRÁVKA

Ondřej Veselý, Libor Cejnar, Vojtěch Vencl - hra na bicí nástroje
14:00 hodin
Místo: učebna č. 7

více info


14.01.2020

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, vystupují žáci ze tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


15.01.2020

PŘEHRÁVKA

Pavel Mrázek – klavírní a flétnová třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec

více info


16.01.2020

VI. interní večírek

účinkují žáci ZUŠ Liberec
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


17.01.2020

PŘEHRÁVKA

Naděžda Šnýdrová – klavírní třída
15:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


17.01.2020

PŘEHRÁVKA

Daniela Doskočilová – klavírní třída
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


17.01.2020

Exkurze

v tiskovém a komentátorském studiu HomeCredit ARENA při ligovém utkání Bílých tygrů, 5. ročník LDO p. uč. M. Palaščákové
17:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


20.01.2020

Koncert pro seniory

žáci ze tř. B. Černé
15:00 hodin
Místo: Liberec, Dům pro seniory Atrium


22.01.2020

PŘEHRÁVKA

Věra Párysová – kytarová třída; Vlastimil Macháček – kytarová třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec

více info


23.01.2020

VII. interní večírek

účinkují žáci ZUŠ Liberec
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


23.01.2020

PŘEHRÁVKA

Jarmila Smetanová – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec

více info


24.01.2020

PŘEHRÁVKA

Julie Valentová – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


24.01.2020

PŘEHRÁVKA

Jiřina Goldsteinová – klavírní třída
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


24.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Marika Mikanová – Soubor II. C
15:40 – 16:40 hodin
Místo: taneční sál č. 106


24.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Marika Mikanová – Soubor II. B
17:00 – 18:00 hodin
Místo: taneční sál č. 106


25.01.2020

CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽ ALLEGRO

pěvecká soutěž - žáci ze tř. I. Koupilové
celý den
Místo: Praha, Kaiserštejnský palác a Profesní dům na Malostranském náměstí


26.01.2020

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, vystupují žáci ze tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


27.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Pavla Kocourková – 1. roč. A
13:00 – 13:45 hodin
Místo: taneční sál č. 106


27.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Pavla Kocourková – 4. roč. A
14:00 – 15:00 hodin
Místo: taneční sál č. 106


27.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Petra Březovská – 6. roč.
15:40 – 16:40 hodin
Místo: taneční sál č. 106


27.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Petra Březovská – 4. roč. II. st.
17:20 – 18:20 hodin
Místo: taneční sál č. 106


27.01.2020

VYSTOUPENÍ

na pietním shromáždění ke Dni památky obětí holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti, vystupují žáci ze tř. I. Kurfiřtové
15:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


28.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Petra Březovská – 1. roč. B
13:45 – 14:30 hodin
Místo: taneční sál č. 106


28.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Šárka Brodaczová – 4. roč. B
15:00 – 16:00 hodin
Místo: taneční sál č. 106


28.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Pavla Kocourková – Soubor II. st. A
16:30 – 17:30 hodin
Místo: taneční sál č. 106


28.01.2020

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ JUGEND MUSIZIERT

Filip Baader - klavír - ze. tř. L. Dvořákové
celý den
Místo: Praha, Deutsche Schule Prag, Schwarzenberská 1/700

více info


29.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Petra Březovská – 3. roč. B
14:00 – 15:00 hodin
Místo: taneční sál č. 106


29.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Pavla Kocourková – 5. roč.
15:10 – 16:10 hodin
Místo: taneční sál č. 106


29.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Pavla Kocourková – 7. roč.
16:30 – 17:30 hodin
Místo: taneční sál č. 106


30.01.2020

Ukončení školního vyučování I. pololetí školního roku 2019/2020


30.01.2020

VIII. interní večírek

účinkují žáci ZUŠ Liberec
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


30.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Pavla Kocourková – PTV ZŠ
13:00 – 13:45 hodin
Místo: taneční sál č. 106


30.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Šárka Brodaczová – 3. roč. A
14:00 – 15:00 hodin
Místo: taneční sál č. 106


30.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Kateřina Kulhánková – 2. roč.
15:40 – 16:25 hodin
Místo: taneční sál č. 106


30.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Kateřina Kulhánková – 6. roč. B
16:30 – 17:30 hodin
Místo: taneční sál č. 106


30.01.2020

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE - taneční obor

Kateřina Kulhánková – 1. roč. II. st.
18:00 – 19:00 hodin
Místo: taneční sál č. 106


30.01.2020

Mezinárodní violoncellová soutěž Jana Vychytila

žáci ze tř. V. Kolafové
17:00 hodin
Místo: Praha, Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy


31.01.2020

Pololetní prázdniny


více info


31.01.2020

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, vystupují žáci ze tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


02.02.2020

Mezinárodní violoncellová soutěž Jana Vychytila

žáci ze tř. V. Kolafové
9:00 hodin
Místo: Praha, Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy


04.02.2020

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na klavír
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


04.02.2020

KPS – jednání výboru

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna Severáčku


05.02.2020

PŘEHRÁVKA

Blanka Černá – pěvecká třída
16:30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


06.02.2020

IX. interní večírek

účinkují žáci ZUŠ Liberec
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


06.02.2020

DIVADELNÍ PŘEHLÍDKA NaNečisto

žáci LDO
od 6. do 8. 2. 2020
Místo: Most, ZUŠ Gassmanna


07.02.2020

PŘEHRÁVKA

Lea Hlízová – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


07.02.2020

PŘEHRÁVKA

Eva Dvořáková – klavírní třída
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


12.02.2020

PŘEHRÁVKA

Lucie Havlíková – flétnová a hornová třída
16:30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


12.02.2020

VYSTOUPENÍ

na předávání ocenění Mladý hrdina, žáci ze tř. I. Kurfiřtové
14:00 hodin
Místo: Liberec, Kavárna Pošta


13.02.2020

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na smyčcové nástroje
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


13.02.2020

X. interní večírek

účinkují žáci ZUŠ Liberec
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


14.02.2020

VERNISÁŽ

výstavy prací žáků výtvarného oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


16.02.2020

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, vystupují žáci ze tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


17.02.2020

PŘEHRÁVKA

Matěj Hájek – klarinetová a saxofonová třída
17:30 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Multifunkční sál


18.02.2020

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na klavír
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


19.02.2020

PŘEHRÁVKA

Markéta Doubravská – harfová třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


19.02.2020

Koncert pro Klub přátel liberecké opery

žáci ze tř. B. Černé
16:00 hodin
Místo: Liberec, Malé divadlo


20.02.2020

XI. interní večírek

účinkují žáci ZUŠ Liberec
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


21.02.2020

PŘEHRÁVKA

Daneš Drábek – klarinetová a saxofonová třída
16:45 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


21.02.2020

PŘEHRÁVKA

Anna Langrová – houslová třída
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


27.02.2020

XII. interní večírek

účinkují žáci ZUŠ Liberec
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


27.02.2020

Jazzový workshop

Big Band ZUŠ Liberec
27. 2. - 1. 3. 2020
Místo: Německo, Neubrandenburg


28.02.2020

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na smyčcové nástroje
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


28.02.2020

Koncert

žáků pěvecké třídy I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


02.03.2020

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na kytaru
9:00 - 13:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


03.03.2020

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, vystupují žáci ze tř. I. Kurfiřtové
17:30 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


04.03.2020

PŘEHRÁVKA

Radmila Rothová – flétnová třída
16:30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


05.03.2020

XIII. interní večírek

účinkují žáci ZUŠ Liberec
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


05.03.2020

PŘEHRÁVKA

Alena Škrétová – klavírní třída, Augustin Bernard – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


05.03.2020

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY ZUŠ ČR literárně dramatického oboru

žáci ze tř. L. Vrtiškové, M. Palaščákové, L. Horáčka, M. Hausera, T. Holého
8:00 - 18:00 hodin
Místo: liberec, Experimentální studio – Lidové sady


06.03.2020

PŘEHRÁVKA

Elena Kadlas – klavírní třída
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


06.03.2020

PŘEHRÁVKA

Tvrtko Karlović – klavírní třída
15:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


09.03.2020

Jarní prázdniny

9. - 15. 3. 2020


10.03.2020

Jarní prázdniny

9. - 15. 3. 2020


11.03.2020

Jarní prázdniny

9. - 15. 3. 2020


12.03.2020

Jarní prázdniny

9. - 15. 3. 2020


13.03.2020

Jarní prázdniny

9. - 15. 3. 2020


16.03.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


17.03.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


18.03.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


19.03.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


20.03.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


23.03.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


24.03.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


25.03.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


26.03.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


27.03.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


28.03.2020

Den učitelů


30.03.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


31.03.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


01.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


02.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


03.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


06.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


07.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


08.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


09.04.2020

Velikonoční prázdniny


10.04.2020

Velikonoční prázdniny


13.04.2020

Velikonoční pondělí


14.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


15.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


16.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


17.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


20.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


21.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


22.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


23.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


24.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


27.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


28.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


29.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


30.04.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


01.05.2020

Státní svátek


04.05.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


05.05.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


06.05.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


07.05.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


08.05.2020

Státní svátek


11.05.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


12.05.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


13.05.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


14.05.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


15.05.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


18.05.2020

ŠKOLA UZAVŘENA - výuka na dálku


01.06.2020

Den dětí


01.06.2020

Elektronické vyplnění přihlášky do ZUŠ

najdete v sekci Novinky
od 1. 6. 2020


08.06.2020

Zahájení zápisu žáků do ZUŠ Liberec

informace k zápisu http://www.zusliberec.cz/zapis-do-zus-liberec-novinka-105.html
8.-19.6.2020
Místo: budova školy


26.06.2020

VYSTOUPENÍ

na pietní akci ke Dni památky obětí komunistického režimu; trombonový soubor a zpěv hymny ČR ze tř. J. Kabeláče a I. Kurfiřtové
17:00 hodin
Místo: Liberec, Památník obětem komunismu, Jablonecká ulice


29.06.2020

VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

učitelé, kteří vyučovali ve škole
14:00 - 17:00 hodin
Místo: budova ZUŠ


30.06.2020

VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

učitelé, kteří vyučovali ve škole
9:00 - 13:00 hodin
Místo: budova ZUŠ


30.06.2020

VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

učitelé, kteří vyučovali pouze na dálku
14:00 - 17:00 hodin
Místo: budova ZUŠ


01.07.2020

Soustředění Koncertního sboru v Letařovicích

organizuje Kruh přátel Severáčku
od 1. do 16. 7. 2020
Místo: Letařovice


11.07.2020

Koncert Severáčku

organizuje Kruh přátel Severáčku
Místo: Letařovice, kostel sv. Jakuba