Kalendář akcí 2019/2020

02.09.2019

Otevření školy

a zápis žáků do rozvrhů
9:30 - 15:00 hodin
Místo: budova školy

více info


03.09.2019

Individuální výuka probíhá dle rozvrhů


04.09.2019

Kolektivní výuka probíhá dle rozvrhů


04.09.2019

KONCERT V SENÁTU PARLAMENTU ČESKÉ REPUBLIKY

Klavírní trio ZŠ a ZUŠ Jabloňová a ZUŠ Frýdlantská - Liberec
18:00 hodin
Místo: Praha, Senát Parlamentu ČR

více info


12.09.2019

VYSTOUPENÍ

na slavnostní předávání ocenění Medaile města Liberec
17:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


12.09.2019

Projekt Českého rozhlasu „Rybovka zní Českem“

v rámci akce Českého rozhlasu RYBOVKA ZNÍ ČESKEM - Symfonický orchestr, žáci pěveckého oddělení
18:00 hodin
Místo: Liberec, Malé náměstí, kostel Nalezení sv. Kříže


13.09.2019

Divadelní festival TAK DORAŽ

soubory Divadla Vydýcháno
celý den
Místo: Liberec, Divadlo v Bunkru


14.09.2019

Divadelní festival TAK DORAŽ

soubory Divadla Vydýcháno
celý den
Místo: Liberec, Divadlo v Bunkru


17.09.2019

Koncert pro Liberecký kraj a zahajovací koncert mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica

Severáček
19:00 hodin
Místo: Hejnice, Bazilika

více info


20.09.2019

Koncert Severáčku

v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica
19:00 hodin
Místo: Německo, Zittau, Johanniskirche


21.09.2019

Vystoupení Park JMU

Severáček
14:00 hodin
Místo: liberec, Experimentální studio – Lidové sady, park JMU


28.09.2019

Státní svátek


02.10.2019

KONCERT pro Karla Hájka k jeho 90. narozeninám

Symfonický orchestr ZUŠ Liberec
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


04.10.2019

JAZZOVÝ KONCERT VĚNOVANÝ KARLU VELEBNÉMU - JAZZOVÉ NEBAJKY

Petr Král - tenorsaxofon, Petr Beneš - piano a tenorsaxofon, František Krtička - vibrafon, Petr Kořínek - kontrabas, Josef Vejvoda - bicí
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


10.10.2019

KONCERT PRO RODIČE S DĚTMI

KVARTETA HRAJÍ KVARTETY, Basistova dobrá společnost
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


14.10.2019

Výměna výtvarných prací v atriu

Místo: atrium ZUŠ Liberec


17.10.2019

30. celostátní dílna středoškolské dramatiky a mladého divadla NAHLÍŽENÍ

Soubor Divadla Vydýcháno, inscenace - Hora della morte
od 17. do 20. 10. 2019
Místo: Bechyně


19.10.2019

Koncert vítězů Kociánovy a Heranovy soutěže

K. Šitinová - violoncello
19:00 hodin
Místo: Kostelec nad Orlicí, Nový zámek


24.10.2019

PRVNÍ KONCERT PŘÍPRAVNÝCH ODDĚLENÍ SEVERÁČKU

malí zpěváčci, Broučci a Plamínek Severáčku
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


26.10.2019

Celostátní festival DVD – děti, výchova, divadlo

Soubor Divadla Vydýcháno, inscenace – Příběhy z konce předměstí
celý den
Místo: Praha, Divadlo DISK DAMU


28.10.2019

Státní svátek


29.10.2019

Podzimní prázdniny


30.10.2019

Podzimní prázdniny


30.10.2019

Koncert Severáčku a sborů z německého Reutlingenu a Zittau

bude upřesněn
Místo: Liberec, Malé náměstí, Křížový kostel


31.10.2019

Ředitelské volno


31.10.2019

Koncert Severáčku a sborů z německého Reutlingenu a Zittau

15:30 hodin
Místo: Hejnice, Bazilika


01.11.2019

Ředitelské volno


01.11.2019

Koncert Severáčku a sborů z německého Reutlingenu a Zittau

17:00 hodin
Místo: Německo, Zittau, Johanniskirche


07.11.2019

CELOSTÁTNÍ HARFOVÁ SOUTĚŽ prof. Karla Patrase

žáci ze tř. M. Doubravské
od 7. do 11. 11. 2019
Místo: Praha, sál Martinů, HAMU


08.11.2019

KONCERT PRO RODIČE S DĚTMI

TRIO BERGERETTES
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


14.11.2019

I. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


17.11.2019

Státní svátek


21.11.2019

II. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


22.11.2019

Literární pozdravy

Soubor Divadla Vydýcháno, inscenace – Příběhy z konce předměstí
16:00 hodin
Místo: Liberec, Naivní divadlo


23.11.2019

Koncert k výročí 30 let od úmrtí Jiřiny Uherkové

Severáček a bývalí členové Severáčku
17:00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Ant. Paduánského, Ruprechtice


28.11.2019

III. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


29.11.2019

Výměna výtvarných prací v atriu

Místo: atrium ZUŠ Liberec


04.12.2019

PŘEHRÁVKA

Jindřiška Kabeláčová – klavírní třída, Jarmil Kabeláč – pozounová třída
15:30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


05.12.2019

IV. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


06.12.2019

VÁNOČNÍ S-HLEDÁNÍ

žáků literárně dramatického oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


09.12.2019

I. ADVENTNÍ KONCERT

Dechový orchestr, Zobáček, komorní dechové soubory
17:00 hodin
Místo: Liberec, Aula G Technické univerzity


10.12.2019

JAZZOVÉ VÁNOCE

Big Band ZUŠ Liberec
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


11.12.2019

II. ADVENTNÍ KONCERT

Symfonický orchestr, Komorní orchestr, Bambini, Juniori, Il Ponticello
17:00 hodin
Místo: Liberec, Aula G Technické univerzity


11.12.2019

PŘEHRÁVKA

Annemarie Himmelová – klavírní třída
16:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


12.12.2019

V. interní večírek s hosty z Musikschule Hoyerswerda (Německo)

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


12.12.2019

Projekt Českého rozhlasu „Rybovka zní Českem“

v rámci akce Českého rozhlasu RYBOVKA ZNÍ ČESKEM - Symfonický orchestr, žáci pěveckého oddělení
18:00 hodin
Místo: Liberec, Malé náměstí, kostel Nalezení sv. Kříže


13.12.2019

PŘEHRÁVKA

Zuzana Tipková – hobojová třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


14.12.2019

Rybova mše vánoční

Symfonický orchestr, žáci pěveckého oddělení
16:00 hodin
Místo: Liberec, MCU Koloseum


19.12.2019

PŘEHRÁVKA

Daniel Hutař – klavírní třída, Miloš Bařinka – houslová třída
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


20.12.2019

Vánoční muzicírování ve škole

účinkují žáci hudebního, tanečního a literárně-dramatického oboru
14:00 - 16:00 hodin
Místo: atrium ZUŠ Liberec


21.12.2019

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

do 3. 1. 2020 včetně


05.01.2020

Tříkrálový koncert

Severáček
17:00 hodin
Místo: Liberec, Horní Hanychov, kostel sv. Bonifáce


09.01.2020

KONCERT SÓLISTŮ

zájemců o studium na konzervatoři
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


10.01.2020

KONCERT ABSOLVENTŮ ZUŠ LIBEREC

17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


12.01.2020

Novoroční koncert Severáčku

17:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


16.01.2020

VI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


17.01.2020

PŘEHRÁVKA

Naděžda Šnýdrová – klavírní třída
15:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


17.01.2020

PŘEHRÁVKA

Daniela Doskočilová – klavírní třída
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


23.01.2020

VII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


23.01.2020

PŘEHRÁVKA

Jarmila Smetanová – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


24.01.2020

PŘEHRÁVKA

Jiřina Goldsteinová – klavírní třída
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


24.01.2020

PŘEHRÁVKA

Julie Valentová – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


24.01.2020

PŘEHRÁVKA

Jiřina Goldsteinová – klavírní třída
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


30.01.2020

Ukončení školního vyučování I. pololetí školního roku 2019/2020


30.01.2020

VIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


31.01.2020

Pololetní prázdniny


04.02.2020

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na klavír
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


06.02.2020

IX. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


07.02.2020

PŘEHRÁVKA

Lea Hlízová – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


12.02.2020

PŘEHRÁVKA

Lucie Havlíková – flétnová a hornová třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


13.02.2020

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na smyčcové nástroje
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


13.02.2020

X. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


14.02.2020

VERNISÁŽ

výstavy prací žáků výtvarného oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


18.02.2020

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na klavír
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


20.02.2020

XI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


21.02.2020

PŘEHRÁVKA

Daneš Drábek – klarinetová a saxofonová třída
16:45 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


27.02.2020

XII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


28.02.2020

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na smyčcové nástroje
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


05.03.2020

XIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


06.03.2020

PŘEHRÁVKA

Elena Kadlas – klavírní třída
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


09.03.2020

Jarní prázdniny

9. - 15. 3. 2020
9. - 15. 3. 2020


19.03.2020

XIV. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


20.03.2020

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na klavír
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


26.03.2020

XV. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


26.03.2020

JARNÍ KONCERT

Symfonický orchestr, Komorní orchestr, Bambini
17:30 hodin
Místo: Liberec, MCU Koloseum


27.03.2020

KONCERT UČITELŮ

účinkují učitelé ZUŠ Liberec
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


28.03.2020

Den učitelů


01.04.2020

PŘEHRÁVKA

Flóra Pollák – flétnová a fagotová třída
15:30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


02.04.2020

XVI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


03.04.2020

S-HLEDÁNÍ

žáků literárně dramatického oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


03.04.2020

Výměna výtvarných prací v atriu

jarní výzdoba
Místo: atrium ZUŠ Liberec


09.04.2020

Velikonoční prázdniny


10.04.2020

Velikonoční prázdniny


13.04.2020

Velikonoční pondělí


16.04.2020

XVII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


23.04.2020

XVIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


24.04.2020

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na kytaru
od 24. 4. do 26. 4. 2020
Místo: Plzeň, ZUŠ T. Brzkové


24.04.2020

VARHANNÍ KONCERT

účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


29.04.2020

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na klavír
od 29. 4. do 2. 5. 2020
Místo: Praha, ZUŠ Taussigova


29.04.2020

Koncertní zájezd

Severáček - Německo, Reutlingen
od 29. 4. do 3. 5. 2020
Místo: Německo, Reutlingen


30.04.2020

XIX. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


01.05.2020

Státní svátek


07.05.2020

VERNISÁŽ

výstavy prací žáků výtvarného oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


08.05.2020

Státní svátek


13.05.2020

KONCERT

žáků 3. ročníků dechového oddělení – hra na zobcovou flétnu
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


14.05.2020

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na smyčcové nástroje
celý den
Místo: budova školy


14.05.2020

Ředitelské volno


15.05.2020

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na smyčcové nástroje
celý den
Místo: budova školy


15.05.2020

Ředitelské volno


15.05.2020

ZUŠ OPEN 2020

Klavír na náměstí
13:00 - 17:00 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


16.05.2020

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na smyčcové nástroje
celý den
Místo: budova školy


17.05.2020

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na smyčcové nástroje KONCERT VÍTĚZŮ
10:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


20.05.2020

PŘEHRÁVKA

Zuzana Tipková – flétnová a hobojová třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


21.05.2020

XX. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


21.05.2020

PŘEHRÁVKA

Oleg Patlatyi – houslová a violová třída
16:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


21.05.2020

PŘEHRÁVKA

Oleg Patlatyi – houslová a violová třída
16:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


21.05.2020

PŘEHRÁVKA

Jana Hájková – klavírní třída
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


22.05.2020

S-HLEDÁNÍ

žáků literárně dramatického oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


22.05.2020

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře dechových orchestrů
od 22. do 24. 5. 2020
Místo: Letovice, budova ZUŠ


22.05.2020

I. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

sólová a komorní hra
17:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


23.05.2020

KONCERT - Severáček hostí dětský sbor Sanctus (Jižní Korea, Geoje)

Severáček hostí dětský sbor Sanctus (Jižní Korea, Geoje)
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


23.05.2020

KONCERT – Severáček, dětský sbor Sanctus (Jižní Korea, Geoje)

17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


25.05.2020

KONCERT

žáků 5. ročníků klavírního oddělení
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


25.05.2020

II. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

orchestrální hra
17:00 hodin
Místo: Liberec, MCD Koloseum nebo Aula G TUL


26.05.2020

III. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

sólová a komorní hra
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


27.05.2020

IV. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

sólová a komorní hra
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


28.05.2020

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY ZUŠ ČR

literárně dramatického oboru v sólovém a slovesném projevu
od 28. do 31. 5. 2020
Místo: Uherské Hradiště


28.05.2020

V. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

sólová a komorní hra
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


29.05.2020

VI. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

sborový a komorní zpěv, Severáček
18:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


01.06.2020

Den dětí


01.06.2020

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

podle rozpisu v týdnu od 1. do 5. 6. 2020
Místo: budova školy


01.06.2020

Postupové zkoušky v hudebním oboru

podle rozpisu v týdnu od 1. do 5. 6. 2020
Místo: budova školy


01.06.2020

Koncertní zájezd

Severáček
od 1. 6. do 7. 6. 2020
Místo: Francie, Chantilly, Blois, Vineuil


05.06.2020

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře jazzových a ostatních orchestrů
od 5. do 7. 6. 2020
Místo: Litvínov, budova ZUŠ a Citadela


07.06.2020

TANEČNÍ VEČER

účinkují žáci tanečního oboru
15:00 a 17:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


09.06.2020

Postupové zkoušky Chrastava

hudebního oboru
13:30 hodin
Místo: Chrastava, detašované pracoviště


09.06.2020

Postupové zkoušky Hrádek nad Nisou

hudebního oboru
14:30 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, detašované pracoviště


09.06.2020

JAZZOVÉ HODY

Big Band ZUŠ Liberec
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


12.06.2020

RECITÁL

úspěšných sólistů hudebního oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


17.06.2020

Soustředění a koncerty

Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů České filharmonie - vybraní žáci hudebního oboru
od 17. 6. do 21. 6. 2020
Místo: Praha, Rudolfinum


17.06.2020

PŘEHRÁVKA

Petr Dastych – flétnová a trumpetová třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


18.06.2020

PŘEHRÁVKA

Annemarie Himmelová – klavírní třída
16:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


21.06.2020

KONCERT

Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů České filharmonie - vybraní žáci hudebního oboru
19:30 hodin
Místo: Praha, Rudolfinum


29.06.2020

S-HLEDÁNÍ

žáků literárně dramatického oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


30.06.2020

Ukončení školního vyučování II. pololetí školního roku 2019/2020