KALENDÁŘ AKCÍ

Zapisování žáků do rozvrhů individuální a kolektivní výuky

Středa 01.09.2021 9:30 - 15:00 hodin, Liberec, budova ZUŠ
Otevření školy ve 9.30 hodin a zapisování žáků do rozvrhů do 15 hodin

Členská schůze KPS a informativní schůzka rodičů Broučků

Úterý 07.09.2021 17:00 hodin, malý sál ZUŠ Liberec
3. patro

Generálka na zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Středa 08.09.2021 12:30 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

Vystoupení v Hospici sv. Zdislavy

Středa 08.09.2021 14:00 hodin, Liberec, U Sirotčince
Komorní sbor Severáčku

Zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Pátek 10.09.2021 18:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

Poslední termín – zaplacení úplaty za vzdělávání (školného) za I. pololetí

Středa 15.09.2021
Poslední termín – zaplacení úplaty za vzdělávání (školného) za I. pololetí

Zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Pátek 17.09.2021 18:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

PŘEDSTAVENÍ Niwahanmjó Cicindelidae

Sobota 18.09.2021 18:00 hodin, velký sál ZUŠ Liberec
Studentský soubor Divadla Vydýcháno

Koncertní zájezd

Neděle 19.09.2021 11:00 hodin, Letařovice, kostel sv. Jakuba Staršího
Koncertní sbor Severáčku

Koncertní zájezd

Neděle 19.09.2021 15:00 hodin, Všeň, kostel sv. Jakuba
Koncertní sbor Severáčku

Představení opery Jakobín, žáci sborového zpěvu (Severáček)

Neděle 19.09.2021 19:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
organizuje KPS

Návštěva divadelní inscenace Semafor

Pondělí 20.09.2021 19:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
Koncertní sbor Severáčku

Zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Úterý 21.09.2021 18:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

Mezinárodní divadelní festival dětí a mládeže Ostrov nad Ohří

Středa 22.09.2021 od 22. do 26. 9. 2021, Ostrov nad Ohří
Studentský soubor Divadla Vydýcháno

Vystoupení na akci Dialog partnerských měst Liberec - Augsburg

Čtvrtek 23.09.2021 17:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
Koncertní sbor Severáčku

STÁTNÍ SVÁTEK

Úterý 28.09.2021
STÁTNÍ SVÁTEK

Zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Pátek 01.10.2021 18:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

ABSOLVENTSKÝ KONCERT žáků sborového zpěvu

Pátek 01.10.2021 19:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
Koncertní sbor Severáčku

Zkoušky na představení opery Liška Bystrouška, žáci sborového zpěvu (Severáček)

Pondělí 04.10.2021 od 4. 10. do 6. 10. 2021, Liberec, Šaldovo divadlo
organizuje KPS

Vystoupení na oslavách Dne seniorů

Středa 06.10.2021 15:45 hodin, Liberec, OC Forum
Komorní orchestr

KONCERT SÓLISTŮ SEVERÁČKU

Čtvrtek 07.10.2021 16:30 hodin, velký sál ZUŠ Liberec
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

Soustředění a koncerty v rámci projektu Společného orchestru hráčů České filharmonie a žáků ZUŠ

Čtvrtek 07.10.2021 7. - 11. 10. 2021, Praha, Rudolfinum
žáci ze tř. V. Kolafové a O. Patlatyj

Představení opery Liška Bystrouška, žáci sborového zpěvu (Severáček)

Čtvrtek 07.10.2021 19:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
organizuje KPS

Zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Pátek 08.10.2021 18:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ ČSDN 2021 ve hře na hoboj a fagot

Sobota 09.10.2021 celý den, Praha, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
žáci ze tř. Z. Tipkové

KONCERT v rámci projektu Společného orchestru hráčů České filharmonie a žáků ZUŠ

Neděle 10.10.2021 15:00 hodin, Praha, Rudolfinum
žáci ze tř. V. Kolafové a O. Patlatyj

Výměna výtvarných prací v atriu

Pondělí 11.10.2021, Liberec, atrium ZUŠ
žáci a učitelé výtvarného oboru

Vystoupení na radnici

Středa 13.10.2021 10:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
Koncertní sbor Severáčku

I. interní večírek

Čtvrtek 14.10.2021 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

Vystoupení na slavnostním setkání pečovatelů Libereckého kraje

Čtvrtek 14.10.2021 17:00 hodin, Liberec, Koloseum
žáci z pěvecké tř. I. Kurfiřtové

Zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Pátek 15.10.2021 18:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

Celostátní soutěž smyčcových nástrojů O cenu společnosti Akordkvint

Pátek 15.10.2021 od 15. do 16. 10. 2021, Františkovy Lázně, Divadlo Boženy Němcové
soutěž smyčcových nástrojů

Slavnostní koncert nejlepších českých účastníků Kocianovy houslové soutěže 2021

Sobota 16.10.2021 18:00 hodin, Kostelec nad Orlicí, Zrcadlový sál na zámku Kinských
žák M. Kostelenec ze tř. P. Matějáka

Zkouška na koncert Carmina Burana

Pondělí 18.10.2021 10:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
Koncertní sbor Severáčku

Vystoupení na slavnostním předávání ocenění bezpříspěvkových dárců krve

Pondělí 18.10.2021 16:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci z trombonové tř. J. Kabeláče

Vystoupení na radnici – udělení Medaile města LIberec paní Mileně Hercíkové

Úterý 19.10.2021 17:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
Komorní sbor Severáčku

Zkouška na koncert Carmina Burana

Úterý 19.10.2021 18:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
Koncertní sbor Severáčku

Koncert Carmina Burana

Středa 20.10.2021 19:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
Koncertní sbor Severáčku

Vystoupení na slavnostním předávání ocenění bezpříspěvkových dárců krve

Středa 20.10.2021 16:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci z houslové tř. N. Lomtadze

KONCERT přípravných oddělení Severáčku

Čtvrtek 21.10.2021 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
tradiční koncert přípravných oddělení Severáčku

Koncert Carmina Burana

Čtvrtek 21.10.2021 19:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
Koncertní sbor Severáčku

VERNISÁŽ výstavy prací žáků výtvarného oboru - KRAJINA

Pátek 22.10.2021 18:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
Výtvarný projekt - Marek Brož

Mezinárodní houslová soutěž Josefa Micky 2021

Pátek 22.10.2021 22. - 24. 10. 2021, Praha, Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
žák M. Kostelenec ze tř. P. Matějáka

Zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Neděle 24.10.2021 16:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

Zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Úterý 26.10.2021 18:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Středa 27.10.2021
PODZIMNÍ PRÁZDNINY

STÁTNÍ SVÁTEK

Čtvrtek 28.10.2021
STÁTNÍ SVÁTEK

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Pátek 29.10.2021
PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Neděle 31.10.2021 16:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

II. interní večírek

Čtvrtek 04.11.2021 17:30 hodin, velký sál ZUŠ Liberec
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

HISTORICKÉ TANCE PRO RODIČE A DĚTI

Pátek 05.11.2021 17:00 hodin, velký sál ZUŠ Liberec
s aktivní účastí rodičů a dětí pod vedením souboru Villanella

Exkurze do Oblastní galerie Liberec

Pátek 05.11.2021 15:40 hodin, Liberec, Oblastní galerie
žáci z výtvarné třídy P. Končické - II.-IV.C

Představení opery Jakobín, žáci sborového zpěvu (Severáček)

Neděle 07.11.2021 16:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
organizuje KPS

Zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Neděle 07.11.2021 16:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

III. interní večírek

Čtvrtek 11.11.2021 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

Instalace vánoční výzdoby školy

Pátek 12.11.2021, Liberec, atrium ZUŠ
žáci a učitelé výtvarného oboru

Křest knihy Jaromíra Žida Séééndvič

Pátek 12.11.2021 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkuje autor, jeho přátelé, žáci a učitelé ZUŠ Liberec

JAZZWELTEN - workshop big bandů z Německa a České republiky

Sobota 13.11.2021 celý den, Liberec, velký sál ZUŠ
Big Band ZUŠ Liberec

ONLINE MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽNÍ FESTIVAL POLSKÉ HUDBY

Úterý 16.11.2021 online, Maďarsko, Györ
žáci ze tř. V. Kolafové a F. Pollák

STÁTNÍ SVÁTEK

Středa 17.11.2021
STÁTNÍ SVÁTEK

SEMINÁŘ TO PRO ŽÁKY tanečního oboru s Natašou Novotnou

Středa 17.11.2021 11:00 – 16:30 hodin, velký sál ZUŠ Liberec
soubor II. stupně, I. a II. r. II. st.

IV. interní večírek

Čtvrtek 18.11.2021 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

Mezinárodní violoncellová soutěž J. Vychytila

Čtvrtek 18.11.2021 18. - 21. 11. 2021, Praha, Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
žákyně I. Bašinová, K. Šitinová ze tř. V. Kolafové, korepetice Z. Bařinková, J. Škampa

Zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Pátek 19.11.2021 18:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

KONCERT PRO RODIČE A DĚTI

Pátek 19.11.2021 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Trombonová třída L. Moťky Hudební fakulty Akademie múzických umění v Praze a žáci z trombonové třídy J. Kabeláče ZUŠ Liberec

Exkurze v Kamenickém Šenově – sklářská dílna, malířský ateliér, místní muzeum

Pátek 19.11.2021 19. - 21. 11. 2021, Kamenický Šenov, Inkubátor talentů, Muzeum uměleckých řemesel
žáci a učitelé výtvarného oboru ZUŠ Liberec

Představení opery Liška Bystrouška, žáci sborového zpěvu (Severáček)

Úterý 23.11.2021 19:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
organizuje KPS

V. interní večírek

Čtvrtek 25.11.2021 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec * návštěvníci večírku se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

Rozsvícení vánočního stromu

Pátek 26.11.2021 16:15 hodin, Liberec, nám. Dr. E. Beneše
Koncertní sbor Severáčku

VERNISÁŽ výstavy prací žáků výtvarného oboru

Pátek 26.11.2021 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci a učitelé výtvarného oboru * návštěvníci vernisáže se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

Instalace vánoční výzdoby školy

Pondělí 29.11.2021, atrium ZUŠ Liberec
žáci a učitelé výtvarného oboru

Vystoupení na slavnostním předávání ocenění bezpříspěvkových dárců krve

Pondělí 29.11.2021 16:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci z violoncellové tř. V. Kolafové

PŘEHRÁVKY – Irena Kurfiřtová

Středa 01.12.2021 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
pěvecká třída * návštěvníci přehrávky se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

Vystoupení na akci Křesadlo

Čtvrtek 02.12.2021 17:00 hodin, Liberec, Vratislavice, sál 101010
Plamínek Severáčku

VI. interní večírek

Čtvrtek 02.12.2021 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec * návštěvníci večírku se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

PŘEHRÁVKY – Miroslav Tipek

Pátek 03.12.2021 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klarinetová a saxofonová třída * návštěvníci přehrávky se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

VÁNOČNÍ KONCERT SEVERÁČKU

Pátek 03.12.2021 18:00 hodin, Mníšek, kostel sv. Mikuláše
Koncertní sbor Severáčku * návštěvníci koncertu se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

JAZZOVÉ VÁNOCE

Úterý 07.12.2021 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Big Band ZUŠ Liberec, ex-Big Band ZUŠ Liberec, Jazzová farma ZUŠ Česká Lípa * návštěvníci koncertu se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

VII. interní večírek

Čtvrtek 09.12.2021 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec * návštěvníci večírku se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

VÝSTAVA BETLÉMŮ PRO ŽÁKY A UČITELE ZUŠ

Čtvrtek 09.12.2021 8. - 17. 12. 2021, Liberec, kytarová třída V. Párysové
sbírka betlémů

VÁNOČNÍ S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru

Pátek 10.12.2021 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci a učitelé literárně dramatického oboru * návštěvníci s-hledání se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

Koncert 4 tenoři

Sobota 11.12.2021 15:00 a 20:00 hodin, Praha, Forum Karlín
Koncertní sbor Severáčku

VÁNOČNÍ KONCERTY SEVERÁČKU

Neděle 12.12.2021, Liberec, Aula G Technické univerzity Liberec a velký sál ZUŠ Liberec
Plamínek, 13:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ Liberec * Malí zpěváčci, Komorní sbor, 15:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ Liberec * Broučci, 16:15 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ Liberec * Koncertní sbor, 19:00 hodin, Aula G Technické univerzity Liberec * návštěvníci koncertu se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

Vánoční prodej keramiky a skla

Pondělí 13.12.2021 od 13. 12. do 17. 12. 2021, Liberec, atrium ZUŠ
žáci výtvarného oboru

I. ADVENTNÍ KONCERT ZRUŠEN * Zobáček účinkuje od 18:30 hodin na dalším koncertu

Úterý 14.12.2021 17:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity Liberec
I. ADVENTNÍ KONCERT ZRUŠEN * Zobáček účinkuje od 18:30 hodin na dalším koncertu

Vánoční koncert klavírní třídy Jany Trnkové

Úterý 14.12.2021 17:00 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
účinkují žáci ze tř. J. Trnkové * návštěvníci koncertu se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

II. ADVENTNÍ KONCERT

Úterý 14.12.2021 18:30 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity Liberec
účinkují soubory a orchestry Zobáček, Bambini, Komorní orchestr, Symfonický orchestr * návštěvníci koncertu se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

PŘEHRÁVKY – Jindřiška a Jarmil Kabeláčovi

Středa 15.12.2021 15:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní a pozounová třída * návštěvníci přehrávky se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

VIII. interní večírek

Čtvrtek 16.12.2021 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec * návštěvníci večírku se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

PŘEHRÁVKY – Vladislav Krejčík a Milena Cejnarová

Čtvrtek 16.12.2021 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
klarinetová a klavírní třída * návštěvníci přehrávky se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

Vánoční koncert klavírní třídy Eleny Kadlas

Pátek 17.12.2021 17:30 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
účinkují žáci ze třídy E. Kadlas * návštěvníci koncertu se u sálu prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky testované v ZŠ a SŠ

Vystoupení na koncertu Helena tour

Pátek 17.12.2021 19:00 hodin, Liberec, Dům kultury
Koncertní sbor Severáčku

Adventní koncert Severáčku

Sobota 18.12.2021 16:00 hodin, Liberec, kostel sv. Antonína , Sokolovské náměstí
Adventní koncert Severáčku

Sobotní adventní matiné

Sobota 18.12.2021 10:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci ze tř. L. Dvořákové * návštěvníci matiné se v sále prokáží dokladem o očkování nebo o prodělání nemoci, neplatí pro žáky

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Čtvrtek 23.12.2021
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Pátek 24.12.2021
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Pondělí 27.12.2021
PODZIMNÍ PRÁZDNINY

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Úterý 28.12.2021
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Středa 29.12.2021
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Muzikantský Silvestr ve Frýdlantě

Středa 29.12.2021 20:00 hodin, Frýdlant, sál restaurace Beseda
účinkuje Big Band ZUŠ Liberec

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Čtvrtek 30.12.2021
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Pátek 31.12.2021
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Vernisáž výstavy ZUŠ Liberec v Senátu pod záštitou pana senátora M. Canova

Úterý 04.01.2022 17:00 hodin, Praha, Senát Parlamentu ČR, Valdštejnské nám. 4
žáci výtvarného a hudebního oboru * akademici 55+

KONCERT SÓLISTŮ

Čtvrtek 06.01.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují zájemci o studium na konzervatoři

KONCERT ABSOLVENTŮ ZUŠ LIBEREC

Pátek 07.01.2022 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují absolventi ZUŠ Liberec

NOVOROČNÍ KONCERT VÁNOČNÍ HVĚZDA

Neděle 09.01.2022 17:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
všechna odddělení Severáčku

PŘEHRÁVKY – Ondřej Veselý, Libor Cejnar

Pondělí 10.01.2022 14:30 hodin, č. 7 ZUŠ Liberec
třída bicích nástrojů

Vystoupení na vernisáži fotografií Miroslava Macháčka

Pondělí 10.01.2022 16:30 hodin, Liberec, Krajský úřad Libereckého kraje
účinkuje Milan Kostelenec z houslové třídy P. Matějáka

WORKSHOP JAZZOVÉ IMPROVIZACE – Ondřej Štveráček

Úterý 11.01.2022 17:15 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Big Band ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Vojtěch Vencl

Úterý 11.01.2022 14:00 hodin, č. 7 ZUŠ Liberec
třída bicích nástrojů

PŘEHRÁVKY – Svatava Hubálková

Středa 12.01.2022 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
pěvecká třída

IX. interní večírek

Čtvrtek 13.01.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

Představení opery Liška Bystrouška, žáci sborového zpěvu (Severáček)

Čtvrtek 13.01.2022 19:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
organizuje KPS

PŘEHRÁVKY – Julie Valentová

Pátek 14.01.2022 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní a varhanní třída

PŘEHRÁVKY – Tvrtko Karlović

Pátek 14.01.2022 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní třída

Představení opery Liška Bystrouška, žáci sborového zpěvu (Severáček)

Neděle 16.01.2022 19:00 hodin, Praha, Národní divadlo
organizuje KPS

KLAUZURY – VÝTVARNÝ OBOR, žáci od 3. ročníku I. stupně a vyšší

Pondělí 17.01.2022 od 17. 1. do 21. 1. 2022, Liberec, výtvané učebny ZUŠ
žáci a učitelé výtvarného oboru

Jazzový koncert

Čtvrtek 20.01.2022 18:00 hodin, Česká Lípa, budova ZUŠ, Arbesova ulice
účinkuje Big Band ZUŠ Liberec

X. interní večírek

Čtvrtek 20.01.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Jiřina Goldsteinová

Pátek 21.01.2022 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní třída

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Úterý 25.01.2022 13:30 hodin, Liberec, taneční sál č. 129
Petra Březovská – třída PTV ZŠ

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Úterý 25.01.2022 14:40 hodin, Liberec, taneční sál č. 106
Pavla Kocourková – 2. ročník

XI. interní večírek

Čtvrtek 27.01.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Naďa Šnýdrová

Pátek 28.01.2022 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní třída

Koncert Dechového orchestru ZUŠ Liberec

Pondělí 31.01.2022 18:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity Liberec
Dechový orchestr ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Lucie Havlíková

Středa 02.02.2022 16:30 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
hornová třída

XII. interní večírek

Čtvrtek 03.02.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

Pátek 04.02.2022
POLOLETNÍ PRÁZDNINY

PŘEHRÁVKY – Zuzana Tipková

Pondělí 07.02.2022 16:30 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
hobojová třída

ŠKOLNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře na bicí nástroje

Pondělí 07.02.2022 dopoledne, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci oddělení bicích nástrojů

PŘEHRÁVKY – Pavel Mrázek

Středa 09.02.2022 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
klavírní třída

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Středa 09.02.2022 13:50 hodin, Liberec, taneční sál č. 129
Šárka Brodaczová – PTV MŠ

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Středa 09.02.2022 15:25 hodin, Liberec, taneční sál č. 129
Šárka Brodaczová – 1. ročník

XIII. interní večírek - taneční obor

Čtvrtek 10.02.2022 17:00 hodin a 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé tanečního oboru ZUŠ Liberec

ŠKOLNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR v sólovém a komorním zpěvu

Čtvrtek 10.02.2022 9:00 - 14:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
žáci pěveckého oddělení

VERNISÁŽ výstavy prací žáků výtvarného oboru

Pátek 11.02.2022 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci a učitelé výtvarného oboru

JARNÍ PRÁZDNINY

Pondělí 14.02.2022
JARNÍ PRÁZDNINY

JARNÍ PRÁZDNINY

Úterý 15.02.2022
JARNÍ PRÁZDNINY

JARNÍ PRÁZDNINY

Středa 16.02.2022
JARNÍ PRÁZDNINY

JARNÍ PRÁZDNINY

Čtvrtek 17.02.2022
JARNÍ PRÁZDNINY

JARNÍ PRÁZDNINY

Pátek 18.02.2022
JARNÍ PRÁZDNINY

Zpěv hymny na hokejové utkání Bílých tygrů

Středa 23.02.2022 18:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

OKRESNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR v sólovém a komorním zpěvu

Středa 23.02.2022 celý den, Liberec, malý sál ZUŠ
žáci pěveckého oddělení

XIV. interní večírek

Čtvrtek 24.02.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Kateřina Horáková

Pátek 25.02.2022 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní třída

Jazzový koncert na akci společnosti ADRA

Sobota 26.02.2022 17:00 hodin, Liberec, budova Krajské vědecké knihovny
Big Band ZUŠ Liberec

Zpěv hymny na hokejovém utkání Bílých tygrů

Středa 02.03.2022 18:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

XV. interní večírek

Čtvrtek 03.03.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

ŠKOLNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře na dechové nástroje

Čtvrtek 03.03.2022 9:00 - 14:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ, malý sál ZUŠ
žáci dechového oddělení

OKRESNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE DĚTSKÁ SCÉNA - RECITACE

Čtvrtek 03.03.2022 celý den, Liberec, DDM Větrník
žáci ze tř. L. Vrtiškové, M. Palaščákové a L. Horáčka

PŘEHRÁVKY – Markéta Doubravská

Pátek 04.03.2022 16:30 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
harfová třída

OKRESNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE DĚTSKÁ SCÉNA - RECITACE

Pátek 04.03.2022 celý den, Liberec, DDM Větrník
žáci ze tř. L. Vrtiškové, M. Palaščákové, M. Hausera a L. Horáčka

PŘEHRÁVKY – Věra Párysová

Středa 09.03.2022 16:30 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
kytarová a loutnová třída

OKRESNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře na bicí nástroje

Středa 09.03.2022 9:00 - 14:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci oddělení bicích nástrojů

XVI. interní večírek

Čtvrtek 10.03.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Daneš Drábek

Pátek 11.03.2022 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klarinetová a saxofonová třída

KONCERT SEVERÁČKU

Sobota 12.03.2022 17:00 hodin, Nová Paka, Hotel Centrál
účinkuje koncertní sbor Severáčku

PŘEHRÁVKY – Blanka Černá

Středa 16.03.2022 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
pěvecká třída

JARNÍ KONCERT

Středa 16.03.2022 17:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity
účinkují soubory a orchestry Bambini, Komorní orchestr, Symfonický orchestr

XVII. interní večírek

Čtvrtek 17.03.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Tomáš Hybrant

Čtvrtek 17.03.2022 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
kontrabasová a kytarová třída

Zpěv hymny na hokejovém utkání Bílých tygrů

Čtvrtek 17.03.2022 19:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

PŘEHRÁVKY – Eva Dvořáková

Pátek 18.03.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní třída

PŘEHRÁVKY – Flóra Pollák

Pátek 18.03.2022 15:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
fagotová třída

PŘEHRÁVKY – Anna Langrová

Pátek 18.03.2022 15:30 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
houslová třída

OBLASTNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY TANEČNÍHO OBORU ZUŠ ČR

Pátek 18.03.2022 celý den, Semily, Kulturní centrum GOLF
účinkují žáci a učitelé tanečního oboru ZUŠ Liberec

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR v sólovém a komorním zpěvu

Úterý 22.03.2022 celý den, Turnov, budova ZUŠ, nám. Českého ráje
účastní se žáci a učitelé ZUŠ Libereckého kraje

MALÝ JARNÍ KONCERT

Úterý 22.03.2022 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují JUNIORI - smyčcový soubor

OKRESNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře na dechové nástroje

Středa 23.03.2022 9:00 - 15:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ, malý sál ZUŠ
žáci dechového oddělení

XVIII. interní večírek

Čtvrtek 24.03.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

OKRESNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE DĚTSKÁ SCÉNA – TURNOVSKÝ ŠTĚK

Čtvrtek 24.03.2022 celý den, Turnov, Středisko volného času Žlutá ponorka, Městské divadlo
žáci ze tř. L. Vrtiškové, M. Palaščákové, M. Hausera a L. Horáčka

KONCERT UČITELŮ

Pátek 25.03.2022 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují učitelé ZUŠ Liberec, německé Hoyerswerdy, Zittau, Löbau a ukrajinské Bílé Cerekve

Zpěv hymny na hokejovém utkání Bílých tygrů

Sobota 26.03.2022 15:00 hodin, Liberec, HomeCredit ARENA
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové

DEN UČITELŮ

Pondělí 28.03.2022
jupííí

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR v sólové a komorní hře na bicí nástroje

Pondělí 28.03.2022 celý den, Tanvald, divadlo a ZUŠ
žáci oddělení bicích nástrojů

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře smyčcových souborů a orchestrů a ve hře lidových nástr

Středa 30.03.2022 celý den, Česká Lípa, Arbesova, budova ZUŠ
účastní se žáci a učitelé ZUŠ Libereckého kraje

XIX. interní večírek

Čtvrtek 31.03.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Elena Kadlas

Pátek 01.04.2022 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní třída

KONCERT SEVERÁČKU

Neděle 03.04.2022 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Koncertní sbor představí soutěžní repertoár do belgického Neerpeltu

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře na dechové nástroje

Středa 06.04.2022 celý den, Liberec, velký sál ZUŠ, malý sál ZUŠ
účastní se žáci a učitelé ZUŠ Libereckého kraje

MEZINÁRODNÍ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ Young Musician Tallinn

Středa 06.04.2022 6. - 11. 4. 2022, Estonsko, Tallinn
K. Šitinová – violoncello ze tř. V. Kolafové

XX. interní večírek

Čtvrtek 07.04.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY TANEČNÍHO OBORU ZUŠ ČR

Čtvrtek 07.04.2022 celý den, Jablonec nad Nisou, Městské divadlo
účinkují žáci a učitelé tanečního oboru ZUŠ Liberec

S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru

Pátek 08.04.2022 16:30 a 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci a učitelé literárně dramatického oboru

PŘEHLÍDKA UMĚLECKÉHO PŘEDNESU A DIVADEL POEZIE WOLKERŮV PROSTĚJOV

Pátek 08.04.2022 celý den, Liberec, kino Varšava
žáci ze tř. L. Vrtiškové, L. Horáčka a T. Holého

Flautování - soutěžní přehlídka ve hře na zobcovou flétnu

Pátek 08.04.2022 celý den, Jindřichův Hradec, budova ZUŠ
účastní se Jana Vestfálová ze tř. F. Pollák

PĚVECKÁ SOUTĚŽ LÍPA CANTATES

Pátek 08.04.2022 celý den, Česká Lípa, budova ZUŠ, Arbesova ulice
žáci pěveckého oddělení

PŘEHLÍDKA UMĚLECKÉHO PŘEDNESU A DIVADEL POEZIE WOLKERŮV PROSTĚJOV

Sobota 09.04.2022 celý den, Liberec, kino Varšava
žáci ze tř. L. Vrtiškové, L. Horáčka a T. Holého

Celostátní soutěž dětských zpěváků lidových písní - Zpěváček

Sobota 09.04.2022 celý den, Jablonec nad Nisou, Městské divadlo
žáci pěveckého oddělení
Prohlédnout pozvánku

JARNÍ KONCERT SEVERÁČKU

Neděle 10.04.2022 17:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
všechna odddělení Severáčku

PŘEHRÁVKY – Marta Opletalová a Dagmar Grobárová

Středa 13.04.2022 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
violoncellová a houslová třída

Velikonoční koncert Severáčku - organizuje KPS

Středa 13.04.2022 20:00 hodin, Liberec, kostel sv. Antonína
Na tomto koncertu se Severáček představí s programem duchovních skladeb zahrnujících skladby renesančních autorů, A. Dvořáka, C. Francka, P. Ebena. Zazní premiéra skladby soudobého českého skladatele Petra Koronthályho Offertorium de B. M. Virginae, kterou autor věnoval sbormistryni Silvii Langrové a Severáčku. Vrcholem večera se jistě stane nově nastudovaná pašijová hra Milana Uherka Hosana, ve kterém Severáček pod taktovkou Silvie Langrové doplní klavíristka Eva Dvořáková, hráčka na lesní roh Lucie Havlíková, violista Ištván Matejča a bicista, člen Severáčku, Ondřej Shon. V premiéře pak zazní verše Ivana Langra v podání členky činohry Divadla F. X. Šaldy v Liberci Jany Hejret Vojtkové.
Prohlédnout pozvánku

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Čtvrtek 14.04.2022
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

STÁTNÍ SVÁTEK

Pátek 15.04.2022
STÁTNÍ SVÁTEK

VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ

Pondělí 18.04.2022
VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ

PŘEHRÁVKY – Maximilián Macek

Středa 20.04.2022 16:30 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
kytarová třída

XXI. interní večírek

Čtvrtek 21.04.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

Mezinárodní violoncellová soutěž B. Herana

Čtvrtek 21.04.2022 celý den, Ústí nad Orlicí, budova ZUŠ
žáci ze tř. V. Kolafové

Jazzový pátek - setkání big bandů

Pátek 22.04.2022 celé odpoledne, Varnsdorf
Big Band ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Daniela Doskočilová

Pátek 22.04.2022 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní třída

KONCERT ABSOLVENTŮ – Filip Baader, Marek Nováček, Michal Valenta

Pátek 22.04.2022 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavír, trombon
Prohlédnout pozvánku

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE DĚTSKÁ SCÉNA – DIVADLO

Pátek 22.04.2022 celý den, Jablonec nad Nisou, Kino Junior
žáci ze tř. L. Vrtiškové, M. Palaščákové, M. Hausera a L. Horáčka

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE DĚTSKÁ SCÉNA – DIVADLO

Sobota 23.04.2022 celý den, Jablonec nad Nisou, Kino Junior
žáci ze tř. L. Vrtiškové, M. Palaščákové, M. Hausera a L. Horáčka

PŘEHRÁVKY – Miroslav Kotlár

Středa 27.04.2022 16:00 hodin, Chrastava, Turpišova - detašované pracoviště ZUŠ Liberec
třída dechových nástrojů a keyboard

XXII. interní večírek

Čtvrtek 28.04.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec
Prohlédnout pozvánku

Mezinárodní soutěžní festival

Pátek 29.04.2022 od 29. 4. do 2. 5. 2022, Belgie, Neerpelt
Koncertní sbor Severáčku

VARHANNÍ KONCERT

Pátek 29.04.2022 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec
Prohlédnout pozvánku

ÚSTŘEDNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR v sólovém a komorním zpěvu

Pátek 29.04.2022 DO 1. 5. 2022, Turnov, budova ZUŠ, nám. Českého ráje
žáci pěveckého oddělení

Vystoupení na maturitním plese Gymnázia F. X. Šaldy

Pátek 29.04.2022 21:30 hodin, Liberec, Dům kultury
žáci tanečního oboru – soubor II. stupně C ze tř. N. Šlajchové

EXKURZE DO NÁRODNÍHO MUZEA

Sobota 30.04.2022 celý den, Praha, Národní muzeum
žáci a učitelé výtvarného oboru

STÁTNÍ SVÁTEK

Neděle 01.05.2022
STÁTNÍ SVÁTEK

ADAM SKOUMAL - KLAVÍRNÍ RECITÁL

Neděle 01.05.2022 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
J. S. Bach-Largo ze Sonáty BWV 529, L. van Beethoven-Sonáta č. 30, R. Schumann-Novellety č.2, č.8, J. Suk-Jaro
Prohlédnout pozvánku

Vernisáž výstavy Myslím, tedy tvořím

Pondělí 02.05.2022 16:00 hodin, Chrastava, Galerie městského muzea v Chrastavě
žáci výtvarné třídy I. Vykypělové - výstava trvá do 28. 6. 2022

Gratulační koncert k životnímu jubileu Miriam Němcové

Úterý 03.05.2022 19:30 hodin, Praha, Dvořákova síň Rudolfina
Pražská komorní filharmonie, Pražský filharmonický sbor, žáci a učitelé ZUŠ Liberec

XXIII. interní večírek

Čtvrtek 05.05.2022 17:00 hodin a 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

VERNISÁŽ žáků výtvarného oboru

Pátek 06.05.2022 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci a učitelé výtvarného oboru, studenti Akademie 55+
Prohlédnout pozvánku

Celostátní přehlídka harfové mládeže Prah-a-harP

Sobota 07.05.2022 celý den, Praha, SZUŠ Music Art, Wassermannova 16
žáci harfové třídy M. Doubravské
Prohlédnout pozvánku

STÁTNÍ SVÁTEK

Neděle 08.05.2022
STÁTNÍ SVÁTEK

Slavnostní shromáždění k výročí konce 2. světové války

Neděle 08.05.2022 10:00 hodin a 10:45 hodin, Liberec, vojenský hřbitov Ruprechtice a Štefánikovo nám., památník před dolními kasárnami
Komorní sbor Severáčku a žák ze třídy P. Dastycha

Rozlučkový koncert

Neděle 08.05.2022 17:00 hodin, Liberec, kino Varšava
pěvecká třída B. Černé

Kniha roku Libereckého kraje

Pondělí 09.05.2022 15:00 hodin, Liberec, budova Krajské vědecké knihovny
účinkuje M. Kostelenec - housle, korepetice D. Hutař

VÝSTAVA ABSOLVENTŮ výtvarného oboru

Pondělí 09.05.2022 od 9. do 26. června 2022, Liberec, budova Krajské vědecké knihovny
žáci ze tř. G. Loukotové a S. Hrádkové
Prohlédnout pozvánku

Exkurze do Severočeského muzea

Úterý 10.05.2022 16:30 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
žáci ze tř. Sklo-šperk G. Loukotové

KONCERT žáků 3. ročníků dechového oddělení

Středa 11.05.2022 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
hra na zobcovou flétnu
Prohlédnout pozvánku

XXIV. interní večírek – sourozenci

Čtvrtek 12.05.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Olena Doubová

Čtvrtek 12.05.2022 15:30 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
houslová a violová třída

Exkurze ANIFILM Liberec

Čtvrtek 12.05.2022 15:40 hodin, Liberec, liberecký zámek
žáci ze tř. Animace

Exkurze ANIFILM Liberec

Čtvrtek 12.05.2022 9:00 hodin, Liberec, liberecký zámek
3. a 4. ročník LDO ze tř. M. Palaščákové

Exkurze ANIFILM Liberec

Čtvrtek 12.05.2022 15:00 hodin, Liberec, liberecký zámek
7. ročník LDO + žáci předmětu Přednes ze tř. M. Palaščákové

PŘEHRÁVKY – Oleg Patlatyj

Pátek 13.05.2022 15:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
houslová a violová třída

KLAVÍRNÍ RECITÁL V RÁMCI FESTIVALU AMERICKÉ JARO 2022 - Kenny Broberg

Pátek 13.05.2022 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkuje vítěz jedné z nejprestižnějších klavírních soutěží v USA - American Pianists Award - Kenny Broberg

ÚSTŘEDNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře smyčcových souborů a orchestrů

Sobota 14.05.2022 celý den, Olomouc, ZUŠ Žerotín
Symfonický orchestr ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Lenka Dvořáková

Pondělí 16.05.2022 17:30 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
klavírní třída

Vystoupení na předávání ocenění dárcům krve

Pondělí 16.05.2022 16:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
J. Vestfálová z hobojové třídy Z. Tipkové

Návštěva synagogy

Úterý 17.05.2022 17:00 hodin, Liberec, Synagoga
žáci kytarového, duchovního a varhanního semináře

Generální zkouška a divadelní dílna k představení Dodo

Úterý 17.05.2022 13:45 hodin, Liberec, Naivní divadlo
2. ročník LDO ze tř. M. Palaščákové

PŘEHRÁVKY – Jana Trnková

Středa 18.05.2022 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
klavírní třída

PŘEHRÁVKY – Jaroslav Nalezinek

Středa 18.05.2022 16:30 hodin, č. 223 ZUŠ Liberec
houslová třída

Výtvarný plenér

Středa 18.05.2022 od 18. do 20. 5. 2022, Lomnice nad Popelkou, Chlum – Penzion Vyhlídka
žáci I. st. výtvarného oboru

KONCERT žáků 5. ročníků klavírního oddělení

Čtvrtek 19.05.2022 16:30 a 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

KONCERT SEVERÁČKU pro děti z MŠ U Bertíka, Purkyňova 458, Liberec

Čtvrtek 19.05.2022 10:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují Malí zpěváčci, Broučci a Plamínek Severáčku

ÚSTŘEDNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře na dechové nástroje

Čtvrtek 19.05.2022 od 19. do 21. 5. 2022, Praha 6, budova ZUŠ U Dělnického cvičiště
žáci ze tříd F. Pollák, Z. Tipkové D. Drábka, P. Dastycha, J. Kabeláče

S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru

Pátek 20.05.2022 16:30 a 18:00hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci a učitelé literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY – Jana Franková

Pátek 20.05.2022 16:00 hodin, č. 315 ZUŠ Liberec
flétnová třída

PŘEHRÁVKY – Zuzana Bařinková, Miloš Bařinka, Tomáš Hybrant

Sobota 21.05.2022 11:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní, houslová a kontrabasová třída

Festival Sítko

Sobota 21.05.2022 21. - 22. 5. 2022, Brno, Divadelní fakulta JAMU
žáci literárně dramatického oboru – ročník 5. B

ÚSTŘEDNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře na dechové nástroje

Neděle 22.05.2022 10:00 hodin, Praha 6, budova ZUŠ U Dělnického cvičiště
Koncert vítězů - Jana Vestfálová - hra na zobcovou flétnu a hra na hoboj

I. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Pondělí 23.05.2022 17:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
sólová a komorní hra
Prohlédnout pozvánku

Vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia střední školy

Pondělí 23.05.2022 11:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. N. Lomtadze a E. Kadlas

II. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Úterý 24.05.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
sólová a komorní hra
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY – Monika Mádlová

Úterý 24.05.2022 17:00 hodin, Chrastava, Turpišova - detašované pracoviště ZUŠ Liberec
klavírní a pěvecká třída

III. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Středa 25.05.2022 17:30 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity Liberec
orchestrální hra
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY – Lea Hlízová

Středa 25.05.2022 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní třída

Mezinárodní divadelní setkání dětí a mládeže TEATRRRALKI

Středa 25.05.2022 25. - 27. 5. 2022, Polsko, Jelenia Góra, Dům kultury
žáci a učitelé literárně dramatického oboru

Mezinárodní festival European Musicschool Union REMIX22

Středa 25.05.2022 od 25. do 29. 5. 2022, Lucembursko
Koncertní sbor Severáčku

Vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia střední školy

Středa 25.05.2022 8:30 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. D. Drábka

Vystoupení na slavnosti zasazení stromu Naděje pro Ukrajinu

Středa 25.05.2022 15:00 hodin, Liberec, Lidové sady
Komorní sbor Severáčku

IV. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Čtvrtek 26.05.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
sólová a komorní hra
Prohlédnout pozvánku

Mezinárodní festival smyčcových souborů Tatranská nota

Čtvrtek 26.05.2022 26. - 29. 5. 2022, Slovensko, Tatranská Lomnica, Hotel Morava
Komorní orchestr ZUŠ Liberec

V. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Pátek 27.05.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
sólová a komorní hra
Prohlédnout pozvánku

Festival studentských orchestrů Hudební odpoledne 2022

Pátek 27.05.2022 17:00 hodin, Praha, Divadlo Horní Počernice
účinkují soubory Bambini a Juniori

Klavírní koncert a seminář k novým notám Milana Dvořáka - Miniatury A až Z

Pátek 27.05.2022 10:00 hodin, Praha, ZUŠ Taussigova
účinkují žáci klavírního oddělení ze tř. J. Valentové, J. Trnkové a Z. Bařinkové

Vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia střední škol

Pátek 27.05.2022 12:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. L. Havlíkové

Vinný košt & festival chutí v Liberci + ZUŠ OPEN

Sobota 28.05.2022 12:30 hodin, Liberec, nám. Dr. E. Beneše
žáci hudebního oboru

TANEČNÍ VEČER ZUŠ LIBEREC

Neděle 29.05.2022 15:00 a 17:00 hodin, Liberec, Šaldovo divadlo
žáci a učitelé tanečnho oboru

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

Pondělí 30.05.2022 celé odpoledne, Liberec, budova ZUŠ
Hudební, výtvarný, taneční a literárně dramatický obor

Představení v Naivním divadle - Poslední krajka a NGali

Pondělí 30.05.2022 17:00 hodin, Liberec, Naivní divadlo
7. ročník LDO M. Palaščákové

PŘEHRÁVKY – Ondřej Veselý, Libor Cejnar

Pondělí 30.05.2022 13:30 hodin, Liberec, č. 7 ZUŠ Liberec
bicí nástroje

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

Úterý 31.05.2022 celé odpoledne, Liberec, budova ZUŠ
Hudební, výtvarný, taneční a literárně dramatický obor

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

Středa 01.06.2022 celé odpoledne, Liberec, budova ZUŠ
Hudební, výtvarný, taneční a literárně dramatický obor

DEN DĚTÍ

Středa 01.06.2022
DEN DĚTÍ

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

Čtvrtek 02.06.2022 celé odpoledne, Liberec, budova ZUŠ
Hudební, výtvarný, taneční a literárně dramatický obor

ÚSTŘEDNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY TANEČNÍHO OBORU ZUŠ ČR

Čtvrtek 02.06.2022 do 5. 6. 2022, Karlovy Vary, ZŠ a ZUŠ
žáci tanečnho oboru

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

Pátek 03.06.2022 celé odpoledne, Liberec, budova ZUŠ
Hudební, výtvarný, taneční a literárně dramatický obor

PŘEHRÁVKY – Annemarie Himmelová

Pátek 03.06.2022 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní třída

Vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia střední školy

Pátek 03.06.2022 11:30 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. I. Kurfiřtové a V. Macháčka

PŘEHRÁVKY – Vladimíra Sanvito

Sobota 04.06.2022 10:30 hodin, Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ
violoncellová třída

KONCERT PRO RODIČE A DĚTI - trombonové odpoledne

Sobota 04.06.2022 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec a HAMU Praha
Prohlédnout pozvánku

Výtvarná exkurze Animace v Praze

Sobota 04.06.2022 celý den, Praha, MUZEUM KARLA ZEMANA – Saský dvůr a SVĚTY ČESKÉ ANIMACE – Pražská holešovická tržnice
žáci a učitelé výtvarného oboru

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

Pondělí 06.06.2022 celé odpoledne, Liberec, budova ZUŠ
Hudební, výtvarný, taneční a literárně dramatický obor

Vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia střední školy

Pondělí 06.06.2022 10:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. I. Kurfiřtové a V. Macháčka

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Pondělí 06.06.2022 13:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – PS 1. A

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Pondělí 06.06.2022 13:50 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – PS 2. A

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Pondělí 06.06.2022 14:40 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – 1. A, 2. A a PS 2.B

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Pondělí 06.06.2022 15:40 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – 3. A a 4. A

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Pondělí 06.06.2022 16:30 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – 5. A

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

Úterý 07.06.2022 celé odpoledne, Liberec, budova ZUŠ
Hudební, výtvarný, taneční a literárně dramatický obor

Varhanní seminář v kostele

Úterý 07.06.2022 17:00 hodin, Liberec, Malé náměstí, kostel sv. Kříže
žáci varhanního semináře J. Valentové

Komentovaná prohlídka kostela Nalezení sv. Kříže na Malém náměstí v Liberci

Úterý 07.06.2022 16:30 hodin, Liberec, Malé náměstí, kostel sv. Kříže
žáci HO – 4. B a Sem A

Komentovaná prohlídka kostela Nalezení sv. Kříže na Malém náměstí v Liberci

Úterý 07.06.2022 15:40 hodin, Liberec, Malé náměstí, kostel sv. Kříže
žáci HO – 3. B a 5. B

Komentovaná prohlídka kostela Nalezení sv. Kříže na Malém náměstí v Liberci

Úterý 07.06.2022 14:40 hodin, Liberec, Malé náměstí, kostel sv. Kříže
žáci HO – 1. B

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Úterý 07.06.2022 13:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – PS 1. B

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Úterý 07.06.2022 13:50 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – PS 2. C

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

Středa 08.06.2022 celé odpoledne, Liberec, budova ZUŠ
Hudební, výtvarný, taneční a literárně dramatický obor

PŘEHRÁVKY – Jaroslav Žanta

Středa 08.06.2022 15:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
kytarová a banjo třída

Vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia střední školy

Středa 08.06.2022 09:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. V. Kolafové

Komentovaná prohlídka kostela Nalezení sv. Kříže na Malém náměstí v Liberci

Středa 08.06.2022 14:40 hodin, Liberec, Malé náměstí, kostel sv. Kříže
žáci HO – 2. B a 3. C

Komentovaná prohlídka kostela Nalezení sv. Kříže na Malém náměstí v Liberci

Středa 08.06.2022 16:30 hodin, Liberec, Malé náměstí, kostel sv. Kříže
žáci HO – Sem B

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Středa 08.06.2022 13:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – 1. C a PS 2. D

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Středa 08.06.2022 15:40 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – 3. D a 5. C

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

Čtvrtek 09.06.2022 celé odpoledne, Liberec, budova ZUŠ
Hudební, výtvarný, taneční a literárně dramatický obor

PŘEHRÁVKY – Milena Cejnarová, Daniel Hutař a Zuzana Bendová

Čtvrtek 09.06.2022 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní a houslová třída

PŘEHRÁVKY – Irena Steblová

Čtvrtek 09.06.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klavírní třída
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY – Natela Lomtadze

Čtvrtek 09.06.2022 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
houslová třída

Vystoupení na Showtime

Čtvrtek 09.06.2022 18:30 hodin, Praha, O2 Universum
Komorní orchestr ZUŠ Liberec

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Čtvrtek 09.06.2022 13:50 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – 2. C

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Čtvrtek 09.06.2022 14:40 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – 3. E

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Čtvrtek 09.06.2022 15:40 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – 4. C, 4. D a 5. D

VI. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Pátek 10.06.2022 17:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
sborový a komorní zpěv, Severáček

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

Pátek 10.06.2022 celé odpoledne, Liberec, budova ZUŠ
Hudební, výtvarný, taneční a literárně dramatický obor

HOUSLOVÝ RECITÁL - MILAN KOSTELENEC

Pátek 10.06.2022 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Milan Kostelenec ze třídy P. Matějáka a Cimbálová muzika Dušana Kotlára
Prohlédnout pozvánku

Vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia střední školy

Pátek 10.06.2022 9:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. N. Lomtadze

Vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia střední školy

Pátek 10.06.2022 10:30 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. manž. Kabeláčových

Noc kostelů

Pátek 10.06.2022 19:00 hodin, Liberec, Horní Hanychov, kostel sv. Bonifáce
účinkují žáci ze tř. I. Kurfiřtové, E. Dvořákové, J. Valentové, V. Párysové, V. Macháčka a F. Pollák

Noc kostelů

Pátek 10.06.2022 20:30 hodin, Liberec, Malé náměstí, kostel sv. Kříže
žáci ze tř. I. Kurfiřtové, J. Valentové, V. Párysové

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Pátek 10.06.2022 13:50 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – 1. D

Komentovaná prohlídka libereckého Divadla F. X. Šaldy

Pátek 10.06.2022 14:40 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci HO – 2. D

Vystoupení na Muzejní noci

Pátek 10.06.2022 18:00 hodin, Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ
žáci z violoncellové tř. V. Sanvito

OTEVŘENÁ HODINA LDO – Lukáš Horáček

Pátek 10.06.2022 15:30 hodin, Liberec, č. 319 ZUŠ liberec
6. A

Vystoupení na vernisáži obrazu U jednoho stolu

Pátek 10.06.2022 19:00 hodin, Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ
Komorní sbor Severáčku

Celostátní přehlídka dětských pěveckých sborů Světlo za Lidice

Sobota 11.06.2022 13:00 hodin, Lidice
účinkuje Plamínek Severáčku
Prohlédnout pozvánku

KONCERT studentů ukrajinských konzervatoří

Sobota 11.06.2022 15:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují studenti z Ukrajiny
Prohlédnout pozvánku

Koncert žáků a učitelů

Sobota 11.06.2022 15:00 hodin, Praha, koncertní sál Atrium Žižkov
žáci J. Vestfálová, A. Leschenko

CELOSTÁTNÍ KOLO DIVADELNÍ PŘEHLÍDKY DĚTSKÁ SCÉNA

Neděle 12.06.2022 12. - 15. 6. 2022, Svitavy, Středisko kulturních služeb
žáci 7. C ze tř. M. Palaščákové

PŘEHRÁVKY – Ivana Koupilová

Pondělí 13.06.2022 16:00 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
pěvecká třída

Koncert Dechového orchestru ZUŠ Liberec

Pondělí 13.06.2022 19:00 hodin, Liberec, Krajská vědecká knihovna
organizuje humanitární organizace ADRA

Kreslení v přírodě

Pondělí 13.06.2022 13:50 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 2. B a 3. B G. Loukotové

Kreslení v přírodě

Pondělí 13.06.2022 16:30 hodin, Liberec, ZOO
žáci ze tř. 5. C A. Mityskové

Kreslení v přírodě

Pondělí 13.06.2022 16:30 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 4. D a 5. D uč. S. Hrádkové

Tvorba v plenéru

Pondělí 13.06.2022 14:40 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 5. A a 6. A uč. M. Klimešové

Vystoupení na slavnostním předávání ocenění dárcům krve

Pondělí 13.06.2022 16:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. D. Grobárové a E. Kadlas

Kreslení v přírodě

Úterý 14.06.2022 16:30 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. Sklo-šperk G. Loukotové

Tvorba v plenéru

Úterý 14.06.2022 15:40 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 5. AA a 6. AA uč. M. Klimešové

PŘEHRÁVKY – Miroslav Tipek

Středa 15.06.2022 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
klarinetová třída

Kreslení v přírodě

Středa 15.06.2022 13:50 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 1. B G. Loukotové

Kreslení v přírodě

Středa 15.06.2022 16:30 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci 3. B a 4. B ze tř. G. Loukotové

Kreslení v přírodě

Středa 15.06.2022 16:30 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 6. B uč. A. Mityskové

Tvorba v plenéru

Středa 15.06.2022 13:50 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 1. A a 2. A uč. M. Klimešové

Tvorba v plenéru

Středa 15.06.2022 16:30 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 6. A a 7. A uč. M. Klimešové

PŘEHRÁVKY – Jiří Votrubec

Čtvrtek 16.06.2022 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
flétnová třída a soubor Zobáček

PŘEHRÁVKY – Věra Kolafová

Čtvrtek 16.06.2022 17:30 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
violoncellová třída

Kreslení v přírodě

Čtvrtek 16.06.2022 13:50 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci 2. B a 3. B ze tř. G. Loukotové

Kreslení v přírodě

Čtvrtek 16.06.2022 16:30 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci 5. B, 6. B a 7. B ze tř. G. Loukotové

Kreslení v přírodě

Čtvrtek 16.06.2022 13:50 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 2. D a 3. D uč. S. Hrádkové

Kreslení v přírodě

Čtvrtek 16.06.2022 16:30 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 6. DD uč. S. Hrádkové

Tvorba v plenéru

Čtvrtek 16.06.2022 13:50 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 3. A, 4. A, 5. A uč. M. Klimešové

Tvorba v plenéru

Čtvrtek 16.06.2022 16:30 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 7. A, I. A, II. A uč. M. Klimešové

PŘEHRÁVKY – Zuzana Tipková

Pátek 17.06.2022 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
hobojová třída
Prohlédnout pozvánku

Koncert v kostele v Ostašově

Pátek 17.06.2022 18:00 hodin, Liberec, Ostašov, kostel
žáci ze tř. V. Párysové, F. Pollák, I. Kurfiřtové, V. Sanvito

PŘEHRÁVKY – Radmila Rothová, Jakub Škampa

Pátek 17.06.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
flétnová a klavírní třída

Vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia střední školy

Pátek 17.06.2022 9:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. L. Dvořákové

Kreslení v přírodě

Pátek 17.06.2022 13:50 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci 1. BB ze tř. G. Loukotové

Vystoupení pro Hospic Liberec

Pátek 17.06.2022 17:00 hodin, Liberec, Hospic, atrium
Komorní sbor Severáčku

Kreslení v přírodě

Pátek 17.06.2022 14:40 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. 4. DD uč. S. Hrádkové

Tvorba v plenéru

Pátek 17.06.2022 13:50 hodin, Liberec, Lidové sady
žáci ze tř. PS 2. A uč. M. Klimešové

Vystoupení na Rádelských slavnostech

Sobota 18.06.2022 18:00 hodin, Rádlo, fotbalové hřiště
žáci tanečního oboru 7. r., 6. r., 3. r., I.+II. r. II. stupně a soubor II. stupně

HAPPENING PŘED ŠKOLOU

Pondělí 20.06.2022 celé odpoledne, Liberec, prostor před hlavním vchodem
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

Koncert klavírní třídy J. Goldsteinové

Pondělí 20.06.2022 17:00 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
účinkují žáci ze tř. J. Goldsteinové
Prohlédnout pozvánku

ZUŠ kreslí v ZOO

Pondělí 20.06.2022 13:50 hodin, Liberec, ZOO
žáci 2-3B ze tř. G. Loukotové

ZUŠ kreslí v ZOO

Pondělí 20.06.2022 16:30 hodin, Liberec, ZOO
žáci 5. C ze tř. A. Mityskové

Kreslení v ZOO

Pondělí 20.06.2022 14:40 hodin, Liberec, ZOO
žáci z 5. A a 6. A uč. M. Klimešové

HAPPENING PŘED ŠKOLOU

Úterý 21.06.2022 celé odpoledne, Liberec, prostor před hlavním vchodem
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

JAZZOVÉ HODY

Úterý 21.06.2022 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Jazzová přípravka, Big Band ZUŠ Liberec

ZUŠ kreslí v ZOO

Úterý 21.06.2022 13:50 hodin, Liberec, ZOO
žáci 2. a 3. C ze tř. A. Mityskové

ZUŠ kreslí v ZOO

Úterý 21.06.2022 16:30 hodin, Liberec, ZOO
žáci 6. C a 7. C ze tř. A. Mityskové

Kreslení v ZOO

Úterý 21.06.2022 15:40 hodin, Liberec, ZOO
žáci VO – žáci ze tř. 5. AA a 6. AA uč. M. Klimešové

Kreslení v ZOO

Úterý 21.06.2022 13:50 hodin, Liberec, ZOO
žáci 4. D ze tř. S. Hrádkové

Kreslení v ZOO

Úterý 21.06.2022 16:30 hodin, Liberec, ZOO
žáci 7. D ze tř. S. Hrádkové

HAPPENING PŘED ŠKOLOU

Středa 22.06.2022 celé odpoledne, Liberec, prostor před hlavním vchodem
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKA – Jindřiška Kabeláčová a Jarmil Kabeláč

Středa 22.06.2022 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
klavírní a trombónová třída

ZUŠ kreslí v ZOO

Středa 22.06.2022 13:50 hodin, Liberec, ZOO
žáci 1. B ze tř. G. Loukotové

ZUŠ kreslí v ZOO

Středa 22.06.2022 16:30 hodin, Liberec, ZOO
žáci 3. B a 4. B ze tř. G. Loukotové

OTEVŘENÁ HODINA LDO – Lukáš Horáček

Středa 22.06.2022 17:30 hodin, Liberec, č. 6 ZUŠ Liberec
6. A

Úvodní setkání Společného orchestru žáků základních uměleckých škol a hráčů České filharmonie 2023

Středa 22.06.2022 11:00 hodin, Praha, Rudolfinum, Hradčanské náměstí
žák M. Hofrichter z kontrabasové třídy T. Hybranta

Kreslení v ZOO

Středa 22.06.2022 13:50 hodin, Liberec, ZOO
žáci ze tř. 1. A a 2. A uč. M. Klimešové

Kreslení v ZOO

Středa 22.06.2022 16:30 hodin, Liberec, ZOO
žáci ze tř. 6. A a 7. A uč. M. Klimešové

Kreslení v ZOO

Středa 22.06.2022 15:40 hodin, Liberec, ZOO
žáci 6. D ze tř. S. Hrádkové

HAPPENING PŘED ŠKOLOU

Čtvrtek 23.06.2022 celé odpoledne, Liberec, prostor před hlavním vchodem
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Olena Doubová

Čtvrtek 23.06.2022 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
houslová a violová třída

ZUŠ kreslí v ZOO

Čtvrtek 23.06.2022 13:50 hodin, Liberec, ZOO
žáci 2. B a 3. B ze tř. G. Loukotové

ZUŠ kreslí v ZOO

Čtvrtek 23.06.2022 16:30 hodin, Liberec, ZOO
žáci 5. B až 7. B ze tř. G. Loukotové

Kreslení v ZOO

Čtvrtek 23.06.2022 13:50 hodin, Liberec, ZOO
žáci VO – žáci ze tř. 3. A, 4. A, 5. A uč. M. Klimešové

Kreslení v ZOO

Čtvrtek 23.06.2022 16:30 hodin, Liberec, ZOO
žáci VO – žáci ze tř. 7. A, I. A, II. A uč. M. Klimešové

Kreslení v ZOO

Čtvrtek 23.06.2022 13:50 hodin, Liberec, ZOO
žáci 2. a 3. D ze tř. S. Hrádkové

Kreslení v ZOO

Čtvrtek 23.06.2022 16:30 hodin, Liberec, ZOO
žáci 6. DD ze tř. S. Hrádkové

HAPPENING PŘED ŠKOLOU

Pátek 24.06.2022 celé odpoledne, Liberec, prostor před hlavním vchodem
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Daneš Drábek

Pátek 24.06.2022 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
klarinetová a saxofonová třída

ZUŠ kreslí v ZOO

Pátek 24.06.2022 13:50 hodin, Liberec, ZOO
žáci ze tř. 1BB G. Loukotové

Kreslení v ZOO

Pátek 24.06.2022 13:50 hodin, Liberec, ZOO
žáci ze tř. PS 2. A uč. M. Klimešové

Kreslení v ZOO

Pátek 24.06.2022 14:40 hodin, Liberec, ZOO
žáci ze tř. 4. DD uč. S. Hrádkové

Představení opery Liška Bystrouška, žáci sborového zpěvu (Severáček)

Sobota 25.06.2022, Hukvaldy
organizuje KPS

S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru a veřejné vydávání vysvědčení

Pondělí 27.06.2022 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci a učitelé literárně dramatického oboru

Představení pro žáky přípravného studia a jejich rodiče Sněhurka

Pondělí 27.06.2022 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkuje Divadlo z Dlouhé Lokvar, Praha

Vystoupení na Dni památky obětí komunistického režimu

Pondělí 27.06.2022 16:00 hodin, Liberec, Jablonecká ulice, Památník Paměti národa
žáci ze tř. I. Kurfiřtové – J. Vestfálová, A. Rudolfová

Vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia střední školy

Úterý 28.06.2022 11:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. D. Drábka

Vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia střední školy

Středa 29.06.2022 12:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. V. Kolafové

Vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia střední školy

Středa 29.06.2022 13:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
žáci ze tř. V. Párysové

Ukončení školního vyučování II. pololetí školního roku 2021/2022

Čtvrtek 30.06.2022
Ukončení školního vyučování II. pololetí školního roku 2021/2022

V tomto měsíci neprobíhá žádná akce

V tomto měsíci neprobíhá žádná akce

Mohlo by Vás také zajímat

Tradice Kvalita Porozumění