ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ NA SOUTĚŽÍCH A PŘEHLÍDKÁCH 18.03.2024
Blahopřejeme všem našim žákům, jejich pedagogúm a rodičům za reprezentaci školy a dlouhodobou přípravu na soutěž. Podrobné výsledkové listiny naleznete v sekci VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ
PokračovatVELIKONOČNÍ PRÁZDNINY 28.03.2024
Čtvrtek 28.03.2024
STÁTNÍ SVÁTEK 29.03.2024
Pátek 29.03.2024
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY 01.04.2024
Pondělí 01.04.2024
KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR VE HŘE DECHOVÝCH A JAZZOVÝCH ORCHESTRŮ 03.04.2024
Středa 03.04.2024 * celý den * Česká Lípa, Arbesova 2077, budova ZUŠ * naši školu reprezentují - Jazzová přípravka ZUŠ Liberec, Big Band ZUŠ Liberec a Dechový orchestr ZUŠ Liberec
XX. INTERNÍ VEČÍREK 04.04.2024
Čtvrtek 04.04.2024 * 17:30 hodin * Liberec, velký sál ZUŠ * účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Divadelní přehlídka PŘEMOSTĚNÍ 04.04.2024
Čtvrtek 04.04.2024 * od 4. do 7. 4. 2024 * Most, ZUŠ T. L. Gassmanna * II. ročník A, B, C II. stupně
KONCERT UČITELŮ ZUŠ LIBEREC 05.04.2024
Pátek 05.04.2024 * 17:00 hodin * Liberec, velký sál ZUŠ * účinkují učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
JARNÍ KONCERT - MELBOURNE (Austrálie) a ZUŠ LIBEREC 06.04.2024
Sobota 06.04.2024 * 17:00 hodin * Liberec, Severočeské muzeum * účinkují Melbourne String Ensemble (Austrálie) a Komorní orchestr ZUŠ Liberec * více o souboru na https://mse.org.au
Nejbližší akce
STÁTNÍ SVÁTEK
Pátek 29.03.2024škola uzavřena
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY
Pondělí 01.04.2024škola uzavřena
KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR VE HŘE DECHOVÝCH, JAZZOVÝCH A TANEČNÍCH ORCHESTRŮ
Středa 03.04.2024 celý den, Česká Lípa, Arbesova 2077, budova ZUŠJazzová přípravka ZUŠ Liberec, Big Band ZUŠ Liberec a Dechový orchestr ZUŠ Liberec
XX. interní večírek
Čtvrtek 04.04.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠúčinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
POBYT Komorního orchestru Melbourne String Ensemble (Austrálie)
Čtvrtek 04.04.2024 od 4. do 8. 4. 2024, LiberecSpolupráce Komorního orchestru ZUŠ Liberec
Divadelní přehlídka PŘEMOSTĚNÍ
Čtvrtek 04.04.2024 od 4. do 7. 4. 2024, Most, ZUŠ T. L. GassmannaII. ročník A, B, C II. stupně